Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scott pados bicepsz jó gyakorlat?

Scott pados bicepsz jó gyakorlat?

Figyelt kérdés
Esetleg elég a francia és kétkezes rudas karhajlítás + súlyozott húzódzkodás?Otthon edzek, de gondolkozom egy Scott pad beszerzésén.Vagy nem ér ennyit?
2018. okt. 22. 18:34
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
igen az! hát azt nkd kell eldönteni
2018. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én olyan fekpadot vettem amin volt az is, meg persze lábra is lehetett rajta dolgozni

30-40 körül volt, de ugye összecsukható, meg nagyon masszív

így jobban megéri mint egy sima scott pad


amúgy szerintem jó, kell az

2018. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 palilaci ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges gyakorlat, foleg a rovidebb feszulesi ido miatt. Boven eleg egyebkent a karhajlitas is (akarmivel), max melle mehet kalapacs bicepsz.
2018. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából egykezeseim is vannak de akkor ezt a kalapácsot még beiktatom.Kicsit én is feleslegesnek érzem hobbi edzegetéshez, főleg hogy tulajdonképpen csak erre használható + nincs túl sok rendelkezésre álló helyem.Így is sokat foglalnak a jelenlegi dolgaim, de ha látok valami olcsó ajánlatot használtan akkor lehet még megfontolom.
2018. okt. 22. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, csak az nem ahogy sokan kivitelezik. Igazából ez egy nehéz, koncentrálást igénylő gyakorlat
2018. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

van olyan még a régi Arnold korabeli nagyok között aki a scott padra esküdött (bár akkor még imádkozó padnak hívták)

azt nyilatkozta, hogy ő ennek segítségével nyerte el a formáját és nagyon vissza vetette, mikor olyan terembe kellett edzeni amibe még nem volt ilyen pad...

szóval biztos felesleges

2018. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koncentrált karhajlítás, ülve, betámasztott karral ugyanolyan jó, hanem jobb. Egy kétkezes rúdas karhajlítás (teljesen független hogy milyen rúddal) egy kontentrált egykezes és egy kalapácsfogásos gyakorlat bőven elég bicepszre, ha nem sok is. A scott pad kvázi luxus. Értsd, pótolható.
2018. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor megpróbálom ezeket!Én is kicsit luxusnak érzem otthonra.
2018. okt. 23. 13:40
 9/9 palilaci ***** válasza:

"#3


van olyan még a régi Arnold korabeli nagyok között aki a scott padra esküdött (bár akkor még imádkozó padnak hívták)


azt nyilatkozta, hogy ő ennek segítségével nyerte el a formáját és nagyon vissza vetette, mikor olyan terembe kellett edzeni amibe még nem volt ilyen pad...


szóval biztos felesleges"


Persze, hogyne. Az egy 30+ éves könyv, tele olyan dolgokkal, amik a legkevésbé sem állják meg a helyüket (izomformálás, anabolikus kapu, óriási volumenek, amikkel simán túledzi magát egy naturál). Szórakoztatónak szórakoztató, de én inkább hiszek a logikában és a saját tapasztalataimnak.

2018. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!