Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahasat 4 hét alatt?

Kockahasat 4 hét alatt?

Figyelt kérdés
Barátommal fogadtunk és 4 hét alatt kéne kockahasat varázsolnom a mostaniból. Amúgy lapos a hasam, folyamatosan járok edzeni most kicsit keményebben akarok hasra mert eddig nem sokat értem el, max ha üres a hasam és lemegyek hasazni jó fénybe látszik valami. Kajára is figyelek. Szerintetek lehetséges egyáltalán? Valmi tipp?
2018. okt. 22. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ha lapos és az alap vonalak látszanak és ki baccott jó a genetikád talán igen

fogynod is kéne, szóval kajára figyelj, hasad minden irányból dolgoztasd a sima felülés vagy lábemelés nem elég

kardió is mehet bőven és sok víz, ha szedsz valami fogyás serkentőt pl l-carnitin az nem hátrány

2018. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kajára figyelj, ne az edzésre. Persze arra is, de a kockahas akkkr fog látszódni, ha lepucolod róla a zsírt. Ha lapos a hasad, gyorsan fog menni.
2018. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát okés köszi a válaszokat. Én is eddig inkább a kajára konentráltam de barátom meg csak hasazik és nem mondanám hogy a kajára nagyon figyel és rohadt jó a hasa... valószínű genetika sokat segít.
2018. okt. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!