Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony a lábam, vastagabbat...

Vékony a lábam, vastagabbat szeretnék! De hogyan?

Figyelt kérdés

Meguntam már ezt a bot lábam,ma úgy döntöttem hogy rá vetem magam az edzésre és egy héten 3x szeretnék guggolni,sok sok kitörést csinálni, mennyire vastagodhat a lábam?

Esetleg még gyakorlatokat tudtok ajánlani a formás,izmos láb érdekében?

Nem egy bodybuilder láb a célom de legyen azért valamilyen formája



2018. okt. 30. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Testsúllyal vagy plussz súllyal? Ha otthon, minden nélkül próbálkozol, akkor elég lenne biciklizni is. A komolyabban spinningezőknek hihetetlen lábuk van. Súly nélkül guggolatni nevetséges... Még kitörni hagyján, annak vannak olyan variációi, amik elég nehezek ahhoz, hogy akár plusz nehezék nélkül is hatásos legyen. Viszont önállóan az kevés.

Egy szó mint száz, ha van megfelelő mennyiségű plusz súly, bőven elég a guggolás és kitörés lábra. Tetkintve, hogy kapásból tudok négy féle guggolást, illetve ugyanennyi féle kitörést.

2018. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaszig menjen a konditerem edzés. Guggolás, felhúzás, lábtoló, vádli, esetleg géppel még 1-1 gyakorlat, lábhajlítás, nyújtás.


Tavasztól országúti bringa. Rakjad neki!


Ha e mellett rendesen eszel is, akkor semmi nem ment meg az izmos lábaktól.

2018. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állóvádli meg guggolas a legfontosabb

Ülő vádli es labtolas mehet még ennyi eleg is nem kell kitöree meg minden ilyen szar

2018. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!