Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tolódzkodástól vállfájdalom?

Tolódzkodástól vállfájdalom?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem tolódzkodni is főleg melledzésnél a vállamnak kb annyi,bal vállam elkezd feszülni és utána napokig fáj,mikor emelném fel a kezem eléggé rosszérzés.

Technikámmal úgy érzem nincs gond,vállam lefeszítem és hátratolom,úgy csinálom a gyakorlatot.

Érdemes esetleg a technikán finomítani vagy kár szenvedni vele és álljak le a tolódzkodással szerintetek?



2018. nov. 1. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

- lehet nem elég előtte a bemelegítés, ha van

- talán túl mélyre engeded a felkarod. A legjobb ha derékszögig engeded le, akkor nem szabadna fájnia

- nem nyújtasz le az edzés végén, vagy csak túl keveset

Ez a helyes kivitelezés, így csinálod?

[link]

2018. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ez az egyik videó ami szerint "próbálgatom" helyesen kivitelezni.

Bemelegítés elég alapos úgy érzem,plusz rotátor köpenyre is csinálok előtte pár gyakorlatot.

Arra gondoltam még,hogy talán az első próbálkozások okozta sérülést nem heverhette még ki a vállam,jövőhéten tartok is egy hét pihit meg gyulladáscsökkentő gél aztán remélem helyrejön.

2018. nov. 1. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kulcscsontom fájt tőle úgy,hogy azthittem kiszakakad a mellkasom. Aztán egy 1-2hónapig ilyen tolódzkodó+húzódzkodó gépen csináltam ahol lehet állítani a súlyt. Attól megerősödött így már megy simán a rendes is fájdalom nélkül.
2018. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!