Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kulcscsont sérülés tolódzkodás...

Kulcscsont sérülés tolódzkodástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete történt velem olyan, hogy edzés végén még csináltam pár tolódzkodást, majd a gyakorlat után, tehát nem közben elkezdett fájni a bal kulcscsontom. Úgy gondoltam, már biztos fáradt voltam, nem bírtam helyesen végrehajtani, talán az lehetett a baj, hogy nem feszítettem meg a nyakam, beeshettek a vállaim és a terhelést a kulcscsont kapta.

Pár nappal később melledzés közben fekvenyomások után újra éreztem a fájdalmat a csontban/csontnál, majd 1 héttel később újra megpróbáltam a tolódzkodást, ami szintén fájdalommal járt.

Önmagában nincs fájdalmam, csak ha megterhelem.. Ilyenkor mit lehetne csinálni?

Pihenő gondolom, esetleg jegelés?



2018. aug. 29. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan írtad helytelenül csináltad. Biztosan a vállaid be voltak esve, és még előre is voltál dőlve, szerintem inkább a szegycsontnál sérülhettél le. Edzhetsz rá csak ne terheld le annyira , és nyújtsd sokszor.
2018. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szokott fájni és nem valószínű hogy szårul csinálom
2018. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!