Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vekony vagyok es sokat...

Nagyon vekony vagyok es sokat edzek, megis, ha tobbet eszem, háj jon ram es nem izom? Miert van ez?

Figyelt kérdés
No vagyok amugy. Sok sulyos es keves kardios edzest vegzek. Miota hidegebb az ido,valahogy mennyisegre tobb etelt kivanok. Azt gondoltam hogy talan ez az izmok epulesere is jo hatassal lehet, hiszen sokszor kritizaltak h tul vekony vagyok, egyek tobbet. Most feljott kb 3 kg, mind a derekamra uszoguminak. Mindezt ugy h 2 naponta edzek...nezek masokat, egy csomo no abszolut nem vekony,bevallottan is sokat eszik, de minden plussz a feneken van, a teste tobbi resze meg izmos. Miert van ez nalam maskepp?
2018. nov. 26. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az alkata. Amúgy egy csomó edzés mellett elég hihetetlen, hogy három kilóból már úszógumid lenne... Egyáltalán milyen magas vagy és hány kiló hány évesen?
2018. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért az sem mindegy, hogy mit eszel...
2018. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
173cm es max. 53kg voltam. Most kb 56. Es igen, a derekamra, hasamra ment mind sajnos. Es meg csak nem is sokkal-sokkal tobbet eszek, csak valamivel tobbet. Mondjuk eronletre jobban erzem magam, nagyobb sulyokkal is tudok dolgozni mint vekonyabban.
2018. nov. 26. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk eronletre jobban erzem magam, nagyobb sulyokkal is tudok dolgozni mint vekonyabban."

Ebből is látszik, hogy nem kell fogynod. Sőt, nem szabad. Az 53 kiló már túl kevés volt.

2018. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, csak így papíron nézve, se hájból, se izomból nem lehet rajtad túl sok. mit jelentenek neked a "nagyobb súlyok" és milyen gyakorlatokat csinálsz? de egyébként amint a 2-es mondta, az evéssel is lehet gond.
2018. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet az étkezésedben.
2018. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!