Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktátok meg alkalmazni a...

Szoktátok meg alkalmazni a kreatin kúra szerűen?

Figyelt kérdés

A feltöltés, szintentartas stb

Mostanában mintha sokan elfelejtették volna, sokan pedig ellenzik. Vélemények?



2018. nov. 29. 19:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én igen, úgy ahogy a nagykönyvbe megvan irva. Feltötlés, szintentartás, szünet. 20, ffi, 92kg. Fekvenyomás 80kg, guggolás 120kg, felhúzás 100kg.
2018. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én még csak 2 éve edzek, azt olvastam először majd akkor érdemes használni, ha megállok a fejlődésben.


Ja és hogy manapság már ne kreatin monohidrátot használjunk, mert vannak sokkal jobb, többkomponensű kreatin készítmények, amikkel sokkal jobb hatás, alacsonyabb vizesedés érhető el.

2018. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

#2

Ha ezt olvassa valami tápkieg cég marketingese tuti elsírja magát örömében...

2018. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem szomorú lesz, amiért nem egyből nyomom magamba a kreatint az első edzésnap óta, vagy hogy nem tekintek rá csodaszerként.
2018. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem azért te agyoniskolázott, hanem a második mondatodért.
2018. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? Nincs még tapasztalatom a kreatinnal és az interneten mindent lehet olvasni és annak az ellenkezőjét is. Honnan tudjam még mi az igazság? Több helyen is azt olvastam, hogy a monohidrátnál vannak jobb lehetőségek is már.
2018. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Szépen beszéljél! Hogy mersz nekem ilyeneket írni, hogy normális vagyok-e? Szabályozzad magad de nagyon gyorsan!


Ha még soha nem próbáltad akkor miért is ugatsz bele? Mire fel adsz tanácsot olyanról amiről fingod nincs? Ha? Te magad vallod be, hogy nem használtad, nem ismered, nem tudod, hogy működik akkor mit dumálsz bele?

2018. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Na kérdező!


Monohidrát mehet, akár állandóan is, nem kell töltögetni.

Olcsó, jó, bizonyítottan működik.


Aki ellenzi az szimplán hülye.

2018. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Attól függetlenül, hogy igazad van...:

Ez komoly? Te kezded el sértegetni, és még neked áll feljebb? Ráadásul komolyan azt hiszed, az interneten (ilyen stílussal) megszabhatod, hogy ki hogyan beszélhet veled? Vegyél már egy kicsit vissza.

2018. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a vitát kérlek hagyjuk! Tudom hogy a monohidrat már gyógyszer tisztaságú, de nekem ment tőle a hasam, fölöslegesen nem akarok mindenféle kreatint szedni, alkaly) Ha jól írom) bevált, érezhetően és semmi hasmenés nem volt tőle, viszont hosszabb távon vált be mert csak kapszulaskent használtam napi 6got szedtem. Ha már nem monohidrat, akkor ki milyen kreatint ajánl? Amúgy egy scitec üzletben beszéltek le a kreatin kúra rol úgy, hogy több pénzt hagytam volna ott ha nem (csak azért írom, tényleg nem egyéb marketing miatt) mert hogy túlságosan terheli a kivalaszto szerv rendszert, ezért is kérdeztem manapság alkalmazzák e még.
2018. nov. 30. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!