Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A "Sárga kapszula" szálkásíta...

A "Sárga kapszula" szálkásítani vágyóknak is szól, vagy csak azoknak akik nőni akarnak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nőni vágyóként is segített. 2,5 éve olvastam először, hobbi testépítőként azóta rengeteget fejlődtem és átlagember szemmel nagyon sokat változott a külsőm. Nagyon nehezen hízó/izmosodó, vékony alkatú voltam.


Nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt, ha már egyszer minden alap le van írva valahol. Sok ember ott rontja el, hogy nem fogadja el, hogy már őelőtte, nála sokkal hozzáértőbbek leírták az alapokat valamilyen témában és mindig ő akar lenni, aki valami újat kitalál, megváltja a világot, ellentmond a többségnek, leleplez valami mégsem úgy levő dolgot, az élő fába is beleköt, mindent megkérdőjelez még az alapokat is, stb. Mikor kezdetnek csak egyszerűen követni kellene nagy vonalakban legalább néhány évig, ami le van írva már.

2019. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igazából, az a könyv nem testépítőknek való. Nagyon sok téves információ van benne. A meztelen harcos című könyvet ajánlanám.
2019. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Étrendnek pedig a legjobb a harcosok étrendje!
2019. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Így van. [link]

És ezt a cikket is olvasd el légyszives.

2019. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig ez a kategória az oldal színvonalához képet teljesen jó volt. Kár :/
2019. jan. 4. 13:55
 6/10 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a választ, bár az én kérdésemre nem válasz, 2. Ok, utána nézek.
2019. jan. 4. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig ez a kategória az oldal színvonalához képet teljesen jó volt. "


Soha nem volt jó itt a színvonal.

2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Most talàn valamennyire jó, hogy behoztuk a vegetarianizmust.. kerdes meddig marad az.
2019. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Hagyd a sárga kapszulát. Ne olvass, helyette emeld fel a valagadat es menj edzeni. Kék kapszula menjen. Amit methának csúfolnak.
2019. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen komoly válasz is:

A sárga kapszula egy könyv az alapokról.

Az alapok pedig kelleni fognak mint a tömeged növeléséhez, mint szálkásításhoz. Olvasd el. Aztán olvasd el a Powerbuilder e-book ot is.

2019. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!