Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, leírnátok az edzésterv...

Lányok, leírnátok az edzésterveteket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivel lány vagy, ezért neked még jobban oda kell figyelni az edzésekre mint a férfiaknak, nehogy túl izmos legyél.

Alapgyakorlatokat még csak poénból se végezz, csak izolációs gyakorlatokat. 12 ismétlésszám alá ne menj,és szinte alig pihenj a sorozatok között. Mellet edzheted heti 2 szer is :) Vannak elég jó kis edzéstervek neten is. Ha gondolod linkelhtek párat.

2019. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

PPL tervem van regota, azelott teljes testes edzesem volt. Noi edzestervekbe belekukkantottam, de a masodik gyaksornal mindegyiket rohogve ikszeltem ki.


Annyira nem kell tulbonyolitani, ha alapgyakorlatok megvannak, akkor mar jo vagy.


Nalam egy hatedzes ezekbol a gyakorlatokbol all: huzodzkodas, lehuzas, evezesek, felhuzas (neha felcserelem, es labnapra teszem), hiperhajlitas. Lab: labtolo, guggolasok, kitores, labnyujtasok, kulon fenekre nem edzem, feleslegesnek tartom. Vallnal es mellnel pedig nyomogyakok mennek.

Aztan ott vannak a kisebb izomcsoportok (bicepsz, vadli, tricepsz), oket heti 2x megedzem. Alkart, hasat heti egyszer. Ezeket hozzacsapom 1-1 naphoz, esetleg aerob napra teszem. Aerob eddig heti 2x 20-25perc ment, most 3-4 alkalommal 40 perc fog. Ha erdekel a konkret terv napokra lebontva, akkor irj ram nyugodtan, szivesen kuldok egy kepernyokepet rola :)

2019. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó nem csaj, hanem valami perverz aki így akar farokmutogatós képeket küldeni...


Undorító

2019. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...mondja az, aki tényleg farokmutogatós képeket küldött (valszeg többek között) nekem is...

Amúgy már csak röhögök. Rájöttem, hogy ha van olyan hüoye bármely kérdező is a trollkodásaitokat, akkor meg is érdemli. Én leteszem a csatabárdot.Tivábbi szép hétvégét és ezúton is BUÉK :)

2019. jan. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodás helyesírás így hajnali 2kor...

*hülye

*További

2019. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy én olyat küldtem volna neked.
2019. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, en vagyok a farokmutogato mumus.


Nem kell mindig egybol rosszra gondolni. ;)

2019. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!