Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az instagrammos lányok meg az...

Az instagrammos lányok meg az ilyesmi csajok akiknek mindíg jó az alakja milyen edzéstervet követnek?

Figyelt kérdés
Követek egy párat és nem értem ők most akkor mit csinálnak hogy ilyen izmosak de közben sose tűnnek egy kicsit zsírosabbnak szóval nem hiszem, hogy tömegelnek és utána meg diétáznak.Akkor meg mit csinálnak szerintetek hogy konstans jól néznek ki és kerek a fenekük meg kockás a hasuk?

2018. nov. 2. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség van: szteoridok, vagy a sok év alatt kitapasztalták, hogy edzés mellett kb mennyi kalória kell nekik szinten tartáshoz, esetleg nagyon minimális pluszba vannak, amivel jön nekik évi 2-3 kiló tömeg. Ha látják , hogy feljött egy kis plusz, azt kb 2-3 hét alatt le tudják dobni.
2018. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nyilván koxolnak de szerintem amikor nincs off szezon akkor csinálnak 1000 képet magukról amit rá érnek posztolgatni...
2018. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szergej55 ***** válasza:
100%
Egyrészt nem mindegyik kép tükrözi a valóságot, sok a filterezés, szerkesztés (az adobe gains), a másik lehetőség meg némi vízhajtózás, 1-2 nap alatt és kész, nem kell nagyon sokat ezek mögé látni. Az emberek az interneten sosem azt mutatják, milyenek valójában, mivel a legtöbben simán szürkék és jellegtelenek.
2018. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Photoshop és koksz. Eleinte én is besőltem az instagramnak, amíg meg nem adatott egy élő találkozás. A valóságban fele annyira sem néznek ki jól
2018. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtatok már nem érzem magam olyan szarul így, hogy ezeket tudom meg azóta rá is kerestem guglin aztán ott nem csak bepózolt képek vannak róluk szóval igen...nem minden igaz amit az instán látunk.De persze eddig is sejtettem, hogy nem minden oké velük csak érdekelt hogy ezen a tömegelős diétázós dolgon kívül van-e valami más mert én már pl. nagyon unom, hogy minden farmer szorítja a hasam egész nap suliban meg nem tudok egy szoknyát felvenni aztán ha egyszer belevágok nem akarnék még hízni és igazából ezért kérdeztem.
2018. nov. 2. 22:49
 6/6 anonim válasza:
Jellemtelenek és sok minden mégis jobban áll nekik , mint pl. nekem és ez elég szomorú és szánalmas...
2018. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!