Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem hord össze...

Csak szerintem hord össze Drugs Bunny rengeteg butaságot?

Figyelt kérdés

Ha a szakmai hozzáértését nézzük, a Sárga Kapszulában


elég sok vitatható dolgot ír:

-fehér kenyér rossz, rizs rendben

-izoláció mindenek felett

-nyújtásról szinte semmi

-zsírből nagyon keveset ajánl

-ha már ilyen mennyiségű rizst ajánl, nem ártana felhívni figyelmet a túlzott ch fogyasztás veszélyeire

-ha a cukor rossz, akkor a jumbo meg a dextróz miért jó?

- a fehérje- és kalóriajánlás meg túl általános

-nem értem, miért kell több gyakorlatot csinálni egy izomra


mindegy, nem sorolom tovább, amiket állít, azoknak külföldi testépítő oldalakon írtak ellentmondanak


de más témákban is mintha összevissza beszélne. sokáig hallgattam a BB rádiót, de már egyszerűen képtelen vagyok végighallgatni.

Állandóan a facebookozókat szidja, de ő is ugyanúgy felrak képeket arról, hogy pl. mit csinált kutyája, meg mit evett, csak a twitterre.


Szidja az egyetemistákat, újságírókat, miközben „higyje” és hasonló durva helyesírási hibákat vét, és hogy őszinte legyek, nekem úgy tűnik, hogy a motorokon kívül semmilyen témához nem árt igazán.


Pl. kár tagadni, hogy a migráció valós probléma, ő viszont teljesen megette a kormánypropagandát.

stb stb stb.



2019. jan. 5. 09:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

@LazyLover


Jeff Nippard, Athlean X, Scott Herman csak hogy párat említsek.

2019. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Most kérlek említs magyarokat is, akik a szélesebb magyar közönség számára is elérhetőek. (Az országban 20% beszél angolul. Én is, de sokan nem.)
2019. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorikerdesek fórum a legjobb forrás MO-n.
2019. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Így van. A testeszobrászat össze zsenije itt megtalálható. Aki nincs a gyakorin az nem is számít ebben a sportban.
2019. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Van valamilyen edzésszakmai végzettsége: mondjuk MA (egyáltalán)? Egy uneducated arc, csak menőzik, és nincs túl példás teste.


"Az országban 20% beszél angolul. Én is, de sokan nem."

20% hiszi, hogy beszél.

2019. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Tudtommal érettségije sincs, állítólag autószerelő végzettsége van.


Általában nem a papír teszi az embert, de azért táplálkozási/testépítő szakértőtől elvárnám, hogy legyen vmi szakirányú végzettsége, perfekt legyen angolból és olvasson angol szakirodalmat, össze tudjon rakni egy értelmes bővített mondatot stb.


Drugs Bunny-n azért nagyon látszik, hogy érettségiig sem jutott el sajnos.

Sok olyan dolgot állít, ami mára rég megdőlt.

2019. jan. 11. 10:58
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nalad tobbet ért hozza...
2019. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szerintem halvány fogalmad sincs arról, h én mihez mennyit értek, és nem ez is a kérdés témája, úgyhogy kímélj meg, kösz.
2019. jan. 11. 11:08
 19/22 anonim ***** válasza:

#15

Most, hogy szigorítottak és kötelező lesz egy nyelvvizsga az egyetemhez, remélhetőleg kicsit javulni fog a színvonal.

2019. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mihez értesz nem tudom, de a testépítéshez nem sokat ez a kérdésdből Kiderült.
2019. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!