Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri konditermbe járni úgy,...

Megéri konditermbe járni úgy, hogy nem tartok be semmiféle étrendet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy viszonylag normálisan étkezem. Senmi édesség, sok zöldség, csirke, hal, néha disznóhús, tejfel, túró ha megkivánok valami édeset akkor gyümölcs vagy zabpehely egykis mézzel. Ilyeneket eszem viszont nem méregetem ki hogy mennyit eszek belőle. Egy normál adagot. 3 hónapja járok Egy kicsit megnőtt a vállam és a felkarom is (178 cm 83 kg 36-os tudom nem nagy szám) Ha eddig elértem valami változást akkor érdemes folytatnom?

2019. jan. 5. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Vagy rendesen csinálod, vagy sehogy.

Kaja grammra legyen kimérve. Minőségi (Scitec) táplálékkiegészítők menjenek

Egy edzés egy izom, 4x12 ismétlés, rommábombázva.


Kezdj el így edzeni, 1 hónap múlva ha belerázódtál valami kezdő kúra is mehet. Heti 600 test e + 400 deca pl. 12 hétig.


Nyárra egész jó lesz a forma tesó!

2019. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Én sem méregetek semmit. Méregessen a b..ik.


Menj nyugodtan jo lesz az. Csalhatsz is kajalasban kiveve ha nem az olimpiára mesz.

2019. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Lényeg sok férfias ételt fogyassz. Pl pörkölt túrós tészta stb.
2019. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elején jól szokott haladni a dolog különösebb szakértelem és ételkicentizgetések nélkül is, akkor jön az "okoskodás", mikor már X év eltelt, és igazából nem nagyon lehet már hová fejlődni, de sokan mégis akarnának...


Azért nem állsz te valami rosszul, sokan 60 kilóval, kapanyél végtagokkal indulunk, és éveken át vért köpünk azokért a számokért, ami neked "nem nagy szám"! Ez csak ilyen szerencsés adottság, vagy hogy?

2019. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Alapból erősebb csontozatú vagyok+ fogytam 36 kg-t két éve.
2019. jan. 5. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Mi a cél?

Egyébként ez függ genetikától. Van, aki össze-vissza kajàl, keményen edz és rohadt jól néz ki ahhoz kèpest (max valamennyire a kcalt nézi) . De van olyan aki, edz keményen, szarul kajál és alig ha látszódna valami.

Egyébként az első pár hónapban ígyis-úgyis látszódninfog, hogy elkezdtél edzeni :D de ha már nem is látszódik, akkor annyira jó hogy mozogj

2019. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kondis emberek jelentős hányada nem étrendezik. Pusztán az edzés miatt jár le és azért, hogy kezdjen magával valamit, illetve hogy jobban nézzen ki mint úgy ha semmivel sem foglalkozna. A teremben ahova most járok néhány edzők és egy maroknyi ember kivételével sem diétázik senki. Pedig csúcsidőben vagyunk vagy 100-an.
2019. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából gyenge voltam. Hiába vagyok erős csontozatú. (szerintem a fogyás miatt gyengültem meg) A célom az hogy megerősödjek legyen jó kondim és tartani tudjam. Ha ez mellé nől a karom annak csak örülök.
2019. jan. 5. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a semmi. Ha eddig is értél el változást, akkor ezután is fogsz, persze így nyilván lassabban és kevesebbet, mintha lenne étrended, de ha neked ez megfelel, akkor hajrá.
2019. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már edzel egy ideje de a felszedett izmot eltakarja a rajtad lévő zsír réteg, nagydarab elhízottnak fogsz tűnni akkor majd beiktatsz pár hetes diétát.
2019. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!