Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok, jó ez az...

16 éves vagyok, jó ez az edzésterv amit összeállítottam?

Figyelt kérdés

60kg vagyok (vékony magas), ezzel szamoltam ki az ajanlott Kreatin és fehérje mennyiséget. Szóval:

Reggelire sokat ennék, pl melegszendics+tojás+zöldségek+55g fehérje

Ebédre: pizza szelet vagy sajtburger a suliban, Aztan otthon csirkemell, krumpli vagy rizs, zöldségek.

Azután elmennék edzeni, majd vacsi elott 10perccel 50g feherje+20g kreatin, majd vacsira csirkemell vagy valami lightosabb kaja.


Az edzésterv:

Hetfo: mell bicepsz alkar tricepsz, has

Kedd: vall, hat, has

Szerda: lab,has

Csutortok: mell bicepsz alkar tricepsz has

Pentek: vall, hat, has

Szombat: kis fekvotamaszok felületek otthon

Vasarnap: kis sulyzozasok otthon


Ezenkívül minden nap sajat testsulyos vadli gyakorlat (5 perc)



2019. jan. 6. 02:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7-8 adta a legjobb valaszt miert tole kersz forrast miert nem a tobbi kis okoskosotol???
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lol 2 állítást tettem.


1. Ha mindennap edzel egy izmot, akkor nem fog megfelelően nőni. (Kivéve ha szteroid felhasználó vagy)


2. Ha több kalóriát égetsz el és nem hagyod a tested regenerálódni nem fogsz az izomzatod nőni.


A többiben meg azt ajánlottam, hogy forduljon szakemberekhez. Személyiedző és dietetikushoz :D


Az első 2 dolog nem olyan kontrovertális állítás, hogy tanulmányokkal kéne igazolnom. Ha azt hiszed, hogy az, akkor meg amúgy is mindegy lenne ha belinkelnék egy angol nyelvű kutatást, mert nem tudnád értelmezni az értelmi szinteddel.

2019. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Te ilyen nyomi okoskodó vagy, az iskolában gondolom vertek rendesen...
2019. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek nemkell egymasnak ugrani, amugy azt meg hozzáteszem hogy mar fel eve edzek, csak eddig nem hasznaltam nagyon feherjet, kreatint egyaltalan, Es etrendre se figyeltem, Szoval nemvagyok “kezdő”
2019. jan. 6. 13:36
 15/17 anonim ***** válasza:
13# Továbbra sem mondtam semmi abszurdat, csak hogy furduljon megfelelő szakemberekhez, mert a konditerem veszélyes a hozzá nem értőknek.
2019. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes.
2019. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kerdezi, de igen kezdo vagy. Ez nem negativ dolog csak egy allapot. Hallgass azokra akik szoltak hogy rosszul csinalod... es ne szedj semmit!!!
2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!