Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki, akinek van gyakorlata...

Valaki, akinek van gyakorlata a testépítésben, ha megkérem szépen adna egy rendes útmutatót a tömegeléshez? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Szóval, 16 és fél vagyok, lassan 17. A magasságom 175 centi, súlyom 75 kg. A testalkatom az olyan sovány is, enyhén kövér is, angol nyelvű videókból leszűrtem, hogy arrafelé "skinny-fat"-nek nevezik, vagyis elég vékony karjaim vannak, de van látványosabb mennyiségű zsírréteg a has- és deréktájon,valamint azt is, hogy az ilyen alkatúaknak, mint én, a tömegeléssel kellene kezdeniük. A problémám csak annyi, hogy elég kezdő vagyok még, és nem tudom hogy milyen diétához is kellene tartanom magam. Azt tudom, hogy minnél nehezebb súllyal kell edzenem, amiből kb csak 6-ot tudok kinyomni, azonban az étrenddel nem vagyok túl tisztában, mert mindenki mást mondott. Amit fontos lenne még tudni, hogy olyan féle vagyok, aki bármennyit eszik, nem tud magamra szedni kilókat. Tudnátok esetleg pár hasznos tanácsot adni, esetleg valami részletes étrendet? Vagy teljesen reménytelennek tűnik a testépítés az én esetemben?😅 Ha segítenétek azt nagyon megköszönném. Ha valamiben tévedtem az előbb, azért elnézést, mint mondtam, kezdő vagyok.

2019. jan. 6. 21:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Huh melléütöttem. Mik vannak?! Hihetetlen.
2019. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell meglepődni. Elvárás volt, hogy hibázz, hisz alacsony a százalékod.
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
20%
Na 69! Vedd be szépen az antipszichotikumot amit a doktorbácsi írt és szépen pihend ki magad. Rendben van kisfiam? Viselkedj szépen!
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem te ne
2019. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Na már beszélni se tud. Így jár aki nem szedi rendesen a gyógyszereket.
2019. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Gyóygszer? Nekem te ne ajánlgass gyógyszereket, mert a végén még terhes leszek tőle.
2019. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Istenem csak azt ne, nehogy szaporodj!
2019. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy ne ajánlgass gyógyszereket
2019. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nagyon okos egyedei az emberiségnek , mi lenne ha a feltett kérdésre válaszolnátok ahelyett hogy egymásra cuppantok ?
2019. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%
Na még egy alantas, (nézd a százalékokat)
2019. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!