Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a féloldalas...

Mit gondoltok a féloldalas gyakorlatokról? (Fűrészelés, egykezes fejfölé nyomás, egykezes bicepsz stb. )

Figyelt kérdés

Én így sokkal természetesebbnek érzem a mozgást, és a gerincet sem terhelem annyira.

Relatíve nagyobb súllyal is tudok dolgozni, meg koncentráltabban.


2019. jan. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Időigényesek. Egyedül kalapács bicepsznél csinálom felváltva.


Váll, hát, mell, tricepsz megy egyszerre a két kar.

2019. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
Jók azok
2019. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem...


Azért ne hasonlítsunk össze pl egy vállról nyomás állva gyakorlatot egy ülve végzett fejfölé nyomással egykezessel.


Sokkal jobban bekapcsolódnak a segédizmok a hagyományos kétkezes kivitelezésnél, jobban kell figyelni a stabilizálásra.


Én azt mondom maradj az alapgyakorlatoknál, ne keverj...


Esetleg egy két esetben megengedhető az egykezes változat, ha pl. valami sérülés miatt nem megy az evezés ilyesmi.

2019. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én lerobbantam már párszor ilyenektől,úgyhogy csakis egyenletes terhelés.

még talán a fűrészelés ami elmegy,ha nem megoldható máshogy,mert ott azért ki van támasztva a felsőtest.

2019. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!