Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mai menő edzőterekben...

A mai menő edzőterekben szabad kemenyen edzeni?

Figyelt kérdés

Ki akarom próbálni a John Reed Fitness termet. Nagyon igényes a környezet, de félek, hogy rámszólnak.


Imádok keményen edzeni. Odabszni a vasnak. Nyögök, üvöltök guggolás, felhúzás közben. Utána hatalmas csörömpöléssel lerakom a súlyt. Izzadok mint egy disznó.


Szóval hardcore vagyok.

De bizisten jól esne két sorozat 200 kilós guggolás közt kicsit leheveredni a bőrkanapéra, hallgatni a dj-t, vagy nézni a tvt míg szusszanok.



2019. jan. 10. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

mondjuk én elég kemény vagyok ahhoz, hogy ne kelljen photoshopolni a képeim :D

Viccet félretéve

Ha nem viszed nyilvánvalóan túlzásba, nem játszol rá akkor senkit sem fog zavarni. Van aki nyögdécseléssel, akár ordibálással edz, ez inkább egyéntől függ. Főleg, ha nem 50 kilóval guggol az ember...

Persze ettől függetlenül moderálni illik magad, ha csapkodni akarod a súlyokat vagy 10 percen át ordítani mint egy baba, akkor vegyél otthonra felszerelést és baszogasd vele a szomszédokat.

2019. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2019. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ne csináld főleg egy ilyen helyen,mindenki téged fog nézni.Erőemelők szoktak hangoskodni jó dolog tudtára adni a világnak hogy kemény vagy de férfiként el kell viselned a fájdalmat hang nélkül.Ha viszont úgy érzed hogy nem megy ki az a súly a hang mindig segít kinyomni.Én ha fiatal lennék így csinálnám.Az izzadás ember vagy izzadj csak.Majd jön a panaszkodás és megkapod a görény bece nevet.Nem kell a csili vili terem az lényeg meg legyen a megfelelő felszerelés számomra több nem kell egy edzőterembe.Hidd el nekem egy ilyen helyen még a hajadba is bele kötnek ha nincs normálisan karban tartva. De ha nem egyedül mész akkor más a helyzet vagy öt embert.Öt ember ellen már nehezebb panaszkodni. Mindig a stílusodnak megfelelő edzőtermet válasz,vagy ha jól tudsz nyalakodni akkor bemehetsz bárhova.De ne várd azt hogy mindenki téged hallgasson.Az átlag ember ilyenkor megijed.Rajtad hegyezzik a nyelvüket.De te tudod.Ez csak egy jó tanács.Azért szorítok.:)
2019. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!