Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 60 kiló vagyok, edzeni akarok...

60 kiló vagyok, edzeni akarok és hízni. Segítség?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, ebbe részben a genetikám is belejátszik (öröklődés), de szeretnék hízni, valamint edzeni is. Ez utóbbinál inkább az OTTHONIra kérek segítséget, ugyanis a munkám miatt nem nagyon tudok menni konditerembe. Vettem kicsi kézisúlyzókat, 10 kilósat egyelőre maximum.

Étrendbe is mit tudtok ajánlani? Sok olyan kaját is eszek ami elvileg hízlak mégse segít semmit.



2019. jan. 13. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ne hízni akarj hanem izmosodni!

Étrendre oda kell figyelni. Itt jól le van írva: [link]


Gyakorlatok, hát mehetnek a saját testsúlyosok is, az a 10 kg kezdetnek megteszi.


Itt vannak gyakorlatok

[link]


[link]

2019. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2019. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a linkeket jöhetnek még válaszok


természetesen izmosodni is szeretnék, de azért 30 évesen 60 kilónak lenni...nagyon vékony vagyok és ezért is lenne jó hízni..

2019. jan. 13. 16:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Második: 178 cm
2019. jan. 13. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyeske. Az izmosodás általában (főleg hogy tudjuk hogy a kérdező vékony) az össztömeg növekedésével is jár = hízás.

Kérdező.

Kísérletezd ki, mennyi a napi kalória szükségleted (vannak kalkulátorok amik nagyjából megmondják) és ehhez adj hozzá 3-500at. Emellé eddz, 1000+1 testsúlyos és kézisúlyzós edzésterv van a neten, keress valamit, ami tetszik

Azt viszont tudd, hogy saját testsúllyal és korlátozott súlyú súlyzókkal nem tudsz a végtelenségig izmot magadra szedni. A testépítés egyik alapja a folyamatos túlterhelés, amihez elengedhetetlen a súlyok növelése egy idő után (egy idei jó az ismétlésszam növelése, de azzal már sokat nem érsz, ha 30 helyett 40et tudsz csinálni)

2019. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hármaska.

Dirty vs. clean bulk.


Gondolkozz egy vézna ember fejével! Ha azt mondja hízni akar akkor nem izomra gondol hanem bármire csak többet mutasson a mérleg. Ezért írtam, hogy izmosodni akarjon. Szóval ne kötekedj!

2019. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idézem a válaszom:

"Kísérletezd ki, mennyi a napi kalória szükségleted (vannak kalkulátorok amik nagyjából megmondják) és ehhez adj hozzá 3-500at."

Neked ez dirty bulknak tűnik?

2019. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtam ezt egy szóval se és nem arra írtam a dirty bulkot amit te írtál.


Új vagyok ezen az oldalon, de azt már látom, hogy van itt egyfajta stílus...

Egy biztos én nem fogok itt neked magyarázkodni.

2019. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudatlanok...


Dirty bulking az amikor zsírosabb kajakkal tomegelsz


Oszinten ezt jobbnak is tartom mert legalabb változatos.


Pl pörkölt, túrós tészta stb.


Ezektől is ugyanugy fog nőni...

2019. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!