Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tippeket kérnék egy bizonyos...

Tippeket kérnék egy bizonyos testrész edzésében és a diétamban?

Figyelt kérdés

Hozzászólásban linkelek fotót...

A lényeg, hogy 4 évet edzettem (súlyzós) és elég jó forma volt, kerek fenék, tónusos hát kár és váll izmok. Sokat izzadtam érte. Aztán terveztük a babát, veszélyeztet terhes lettem tehát fekvés ugye..

El nem híztam, de plottyedt lettem. 2 kg maradt rajtam.persze semmi izom szinte.. Császárral szültem így a kisfiam 6honapos kora óta kezdhettem újra edzeni fokozatosan. Tudom h ne várjak sokat ilyen kevés idő alatt, mert most 10honapos.

De olyan testreszre híztam terhesen, ahova soha. Nemtudom hogy nevezzem meg, ezért csatolok képet.

Ha fogyok pár kilót, vajon eltűnik onnan az a zsír? Annyira nem zavarna, de sok sztem. Képen annyira nem fog látszani, inkább ülésnel és torokulesben látszik nagyon.. A fenekem kissé lapos, de kerek. Azon rajta vagyok, szelesedett a csipom így a fenekem bánta.


A másik gondom, hogy szeretnék fogyni meg 3-4kgot. De teljesen megállt a dolog.. 3x súlyzós edzes+1x kardio (ennyire jut időm baba mellett)

Mégsem fogyok 2 hónapja egy dekat sem.. 1366 a kalória igényem, kB 1000kaloriara csökkentettem. Ez néha 950..jobban csökkentse vagy több kardio? Sosem volt ilyen gondom. Nemtudom mi okozza h nem tudok lejjebb menni.


Bocsánat ha kész-kusza voltam. Remelem a lényeg érthető.

Tisztán étkezem, fő szempont a sok fehérje! Napi 30gramm zsírt viszek be, 120gramm szenhidrat és 100gramm fehérjét

47,6kg vagyok és 150cm

23 éves.

Koszonom!!


2019. jan. 14. 21:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Testtekercselest is csinálok, a Lady fahéjas chilis krémet használom :) mondjuk tekercseles nélkül is elég durva.....

Koszi!!!


Hat Nemtudom 150cmhez 42kg már durva lenne pl....

2019. jan. 18. 18:29
 12/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos tanácsot.. Meg fogadom őket.. Remélem lesz eredménye! :)

Ha esetleg lesz.. Majd megirom! :)

2019. jan. 18. 18:30
 13/30 A kérdező kommentje:

Ezt a ch dolgot kiprobalom..

Most olyan diétat tartok amiben több a fehérje napi szinten, mint a szénhidrát. Lehet h nem nekem való, vagy kevés ideje tartom normálisan. Nehéz is amúgy tartani..


Jó formában vagy. Gratulálok, hogy kox nélkül érted ezt el!

2019. jan. 18. 18:32
 14/30 anonim ***** válasza:
Edzes napokon se kell 100g ch ala menned, piheno napokon lehet 50g ch vagy ha birod meg kevesebb. A magas feherje jo, segiti a zsiregetest, 90-100 g neked optimalis en ezen nem varialnek. Legyel turelmes, ne valtoztass hetente dolgokon. A kilok szamolgatasat meg felejtsd el, hasznalj tukrot visszajelzesnek, a merleg csak azt mutassa innentol hogy fogytal vagy nem. Volt amikor en sem fogytam 2 hetig semmit, de csinalram tovabb ugyanazt. Szerintem csinos vagy, gyerek mellett meg foleg az! Ha az en csajom lenne ilyne formaban azt se bannam ha nem edzene😉 Intenziv edzes, kozepes-nagy sulyokkal legalabb 1 ora alkalmankent, piheno 60-90mp. Es ne izolalj fenekre meg ilyen baromsagok. Alapgyakorlartok nagy sullyal, ne aggodj nem leszel tul izmos😂 Ahhoz nokent kell vagy 5 ev durva edzes meg kox. Ha gondold irj meg nyugodtan es segitek ha van otletem.
2019. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Dietaban a tejet es a glutent ha tudod kerule el, egyik se jo az anyagcserenek es nem is dietas annyira. Natur joghurt, light mozarella maradhat, kenyerek kuka, max valami nagyon rozsos teljes kiorlesu kenyer.
2019. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Laktozerzekeny vagyok, tejet alapból kerülöm. Max növényi jöhet szóba de azt még nem szeretem.

Tudom, tudom, sose voltam Ákos súlyokkal bohockodo folyton láb napot tartó csaj. :D

Mindenre ugyanannyit edzek,kileove a komfortzonámból..nincs tingi-langi!!


Köszönöm a dicséretet, de sztem ha nem edzenek, akkor meg ennyire sem néznek ki "jól" az a baj, hogy a régi alakom rá vágyok.. Néha, rosszabb pillanataimban ez elszomorit,azt már nem kapom vissza. :S

Aztan találkozok a duci barátnőmmel aki másfél éve szült és 35 kg felesleg van rajta.. Olyankor megint szép a világ. :D lehet h gonosz vagyok. De na... :D


Nagyon köszönöm a segítséged, rendes tőled h időt szántál erre..

Igyekszem tartani a 100gramm fehérjét, vannak napok amikor 120gramm sikerül, de az a ritkább.

Ezt a diétát 3 hónapig tartom, ha nem lesz változás, akkor személyi edzotol kérek segítséget, mert ugye a verkepem rendben. ::

2019. jan. 18. 22:35
 17/30 A kérdező kommentje:

Párom cukorbeteg, inzulinos, sem cukor sem fehér lisztek közelébe nem megyünk!! Ez sokat segít nekem is ugye.

Kenyeret magam sütöm 80%-ban, tk, rozsos vagy barnatönköly.

2019. jan. 18. 22:36
 18/30 A kérdező kommentje:

A HIIT rol mit gondolsz? Ez érdekelne.. Nekem ugyan nem szimpatikus, de sajnos baba mellett nincs 1oras edzésre időm igazán.

KB 40perc szokott lenni, nyujtassal együtt. Persze van olyan h a 40perc végére is kikeszitem rendesen az izmokat,masnap haldoklas vagy 2 napig...

Annyi még h nem teremben edzek mióta baba van.

Itthon rendezkedtem be, ezek állnak rendelkezesre: fekpad, francia rúd, 55kg súly (rúd nélkül), taposogep, két kezes és egy kezes sulyok.

2019. jan. 18. 22:39
 19/30 anonim ***** válasza:

Jo a HIIT ha keves idod van , vagy csinalhatod a sima aerob edzes vegen is. En pl reggel csinaltam ehgyomorra tabata idozitovel, telora van alkalmazas. Itt 20mp/10mp ciklusok valtakoznak, 20mp gyakorlat 10mp piheno osszesen 12 percig, de a ciklusidok vatoztathatak szabadon. Edenes minel mozgekonyabb gyakorlatot valasztani, pl burpee es jumping jack valtakozva. Vagy ha van szobabicaj akkor ott is tudsz intervallt csinalni, sprintben megtekered 30 mpig aztan pihensz 1 percet aztan ujra. Tanulmany szerint amugy pont olyan hatasa van a HIIT nek mint a sima aerobnak, szoval ha tudod valtogasd a kettot. Edzo nem fog tudni okosat mondani mert imindent jol csinalsz. Max az edzesed az amit erdemes atvenni edzo mellett. Ha pesti vagy akkor ajanlom lengyel csillat vagy varga danikelt es adam norbert edzket.

Van kereted guggolashoz? Mert ha nincs akkor van egy tippem hogy te 30-40 kg sulyt nem emelesz fel a nyakad fole a foldrol hogy ugy guggolj, viszont ha ennel kevesebbel guggolsz az azert egy ilyen izmos lanynak nem eleg sztem. Sokan azt hiszik kemenyen edzenek de aztan ha meglatom oket, haaat van meg abban a tankban:)

Nincs kulonbseg no es ferfi kozott ha edzesrol es intenzitasrol van szo, egyudul a suly az ami kulonbozik, szoval pasisan kmenyen kell edzeni mert az izmoknak ez ad csak eleg stimulaciot.

2019. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Amugy ha van ennyi suly otthon javaslom csinalj felhuzast, lehetoleg deficitbol mert picike vagy es ha nem raksz valami magasitot a labaid ala akkor lerovidul a mozgastaetomany. Guggolas, dontott torzsu evezes es vallbol nyomas, bicepszre allva rudas karhajlitas es tricepszre egykezessel fej mogott tricepsz nyujtas, . A nagy sulyos alapgyakik hozzak meg az eredmenyt mert akkor dolgozik a legtobb izom igy ekkor egetsz sokm kaloriat.
2019. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!