Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tippeket kérnék egy bizonyos...

Tippeket kérnék egy bizonyos testrész edzésében és a diétamban?

Figyelt kérdés

Hozzászólásban linkelek fotót...

A lényeg, hogy 4 évet edzettem (súlyzós) és elég jó forma volt, kerek fenék, tónusos hát kár és váll izmok. Sokat izzadtam érte. Aztán terveztük a babát, veszélyeztet terhes lettem tehát fekvés ugye..

El nem híztam, de plottyedt lettem. 2 kg maradt rajtam.persze semmi izom szinte.. Császárral szültem így a kisfiam 6honapos kora óta kezdhettem újra edzeni fokozatosan. Tudom h ne várjak sokat ilyen kevés idő alatt, mert most 10honapos.

De olyan testreszre híztam terhesen, ahova soha. Nemtudom hogy nevezzem meg, ezért csatolok képet.

Ha fogyok pár kilót, vajon eltűnik onnan az a zsír? Annyira nem zavarna, de sok sztem. Képen annyira nem fog látszani, inkább ülésnel és torokulesben látszik nagyon.. A fenekem kissé lapos, de kerek. Azon rajta vagyok, szelesedett a csipom így a fenekem bánta.


A másik gondom, hogy szeretnék fogyni meg 3-4kgot. De teljesen megállt a dolog.. 3x súlyzós edzes+1x kardio (ennyire jut időm baba mellett)

Mégsem fogyok 2 hónapja egy dekat sem.. 1366 a kalória igényem, kB 1000kaloriara csökkentettem. Ez néha 950..jobban csökkentse vagy több kardio? Sosem volt ilyen gondom. Nemtudom mi okozza h nem tudok lejjebb menni.


Bocsánat ha kész-kusza voltam. Remelem a lényeg érthető.

Tisztán étkezem, fő szempont a sok fehérje! Napi 30gramm zsírt viszek be, 120gramm szenhidrat és 100gramm fehérjét

47,6kg vagyok és 150cm

23 éves.

Koszonom!!


2019. jan. 14. 21:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Azt irtad hogy heti 3 sulyzosra van idod, plusz 1 kardio. Ez negy nap mozgas a heten viszont az edzesek hossza kicsit rovid ezert en azt javaslom hogy amikor nincs sulyzos edzesed vagy 30 perces kardio napod azokon a napokon csinalj reggel ehgyomorra ( egy tejsavo shaket ihats azert) egy 12 perces HIIT edzest. Heti 1 nap pihenod legyen amikor semmilyen sportmozgast nem vegzel. Ha az eronleted es idod engedi akkor a sima kardio nap reggelen is csinalhatsz HIIT edzest aztan delutan meg a sima aerob. Valoszin a gond az hogy egyszeruen nem egetsz el annyi kaloriat heti szinten ami szukseges lenne a fogyashoz, es itt a koplalas eszedbe se jusson! 1300 kaloria naponta. Amugy ha idod engedi menj el egy testosszetetel meresre, Inbody geppel mondjuk, ott a megkapod mennyi a pontos nyugalmi alapanyagcsered erteke kaloriaban, es h mennyi a javasolt kcal bevitel aktiv eletmod mellett, igy egy pontos szamot kapnal mennyi kaloriarol kellene indulnod.
2019. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszi! :) rendben.
2019. jan. 19. 09:38
 23/30 A kérdező kommentje:
Régen a bolgár guggolast alkalmaztam.. Azthiszem 30kg al ment+rud már a végén.. Hát ma újra próbáltam... Kemény 6kg+rud=kb 12kg... 🙄🙄🙄
2019. jan. 19. 10:42
 24/30 A kérdező kommentje:

Keret azért nincs itthon, kissé már drága beruhazas volt rám így is a paromtol. :)

Bocsi.. Csak most olvastam az előző oldalt. Nagyon sok jó tippet írtál, néha vissza olvasgatom.. Köszi megegyszer

2019. jan. 19. 10:44
 25/30 anonim ***** válasza:
Jo a bolgar csak az a baj vele hogy izolaltan a combfeszitot dolgozza, feneked, hajlitod alig dolgozik ilyenkor, a kep alapjan a combod eros, nem izolalnam kulon. Csinalj setalo kitorest ket egykezes sulyukval a kezedben, 10-10kg, labankent 10ism, vagy ha erre nincs eleg helyes akkor kitores egyhelyben hatra lepkedve. Szten ruddal is tudsz guggolni, 20kgt a fejed fole tudsz emelni egyszer aztan valladra rakod, kellenek a komlex gyakorlatok hidd el.
2019. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem csak bolgár guggolast végzek, természetesen mellette setalo kitörést, hátrafelé kitörést, guggolast is :)


Bolgart már rég csináltam.. Kíváncsi voltam mennyivel bírok. :)

2019. jan. 19. 15:40
 27/30 A kérdező kommentje:
Megfogadok köszi
2019. jan. 19. 15:41
 28/30 A kérdező kommentje:

Végül sikerült fogynom.

Eloszor pár napig több kalóriát vittem be, aztán azóta igyekszem több fehérjét enni mint szénhidrátot vagy legalább ugyanannyit kB.

Lement 2kg, remélem lemegy meg 2 és akkor nem kell a kardio. Nem szeretem. HIIT edzés se kedvenc.. Valahogy jobban esik 30-40perc öngyilkolás.

Hasam is szépen alakul.

Meg annyit tettem, hogy fel literrel több vizet iszom!

2019. febr. 6. 22:17
 29/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert sokat segítettél..
2019. febr. 6. 22:18
 30/30 A kérdező kommentje:

Szia.. Ha meg erre jársz jól jönne egy kis segítség. Lement meg 2 kg azóta de nem látok sok változást, sok mindent betartok amit írtál, biztos kell idő is. De egy gondom van.. A combom. Egyszerűen olyan nagy, mindigis nagy volt, anyukam tol örököltem, de régen ha fogytam ment le belőle. Most meg hiába edzek úgy, hogy annyira ne terheljem a combom mégis jött fel rá izom. Persze nembaj, csak a zsír nem megy le.

Vettem L-karnitint hátha valamit segít. Lenne tipped?

Mostanában nagyon nyűgös a kisfiam így heti 2-3x tudok edzeni. Nagyjából azért a 3megvan.de kardio kimarad.

Bármi tipp jól jön.

Köszi.

Ha kell csatolok képet, sztem látható a változás

2019. febr. 15. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!