Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés
Nos 16 éves vagyok 95kg 180 cm magas szerintetek menyit kellene lefogynom hogy elkezdhessek edzeni vagy fogyás közben is kondizhatok???

2019. jan. 18. 22:03
 1/8 anonim válasza:

Mert amúgy hogyan tervezted másképpen a fogyást?


Járj terembe, legyen rendszer benne, táplálkozz megfelelően, és legyen kitartásod. Már holnap elkezdheted! :)

2019. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%

Sztem a tömegnövelésre gondoltál, vagyis az izom növelésére. Igaz, hogy a diétával együtt ez nem megy. Sztem 70-75 kg-ra elég lemenned, de ne felejtsd el, hogy akármennyire is tűpontosan eszel, tömegelés alatt mindig jön egy kis zsír is fel. A helyes fejlődés tömegelés pár hónapig, aztán diéta, és így felvállta.


Sok sikert

2019. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat , de amugy még jöhetnek a tánácsok.
2019. jan. 19. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem attól, hogy emelgeted a súlyzókat semmit nem fogsz fogyni. Ahhoz azért "hosszabb futkorászós, lihegtetős" elfoglaltság is kéne, meg némi diéta... Maga az izmosodás, erősség tökéletesen összefér a hájassággal egyszerre. Persze érdemes erősödni, mert más az, amikor egy vállas-izmos emberen van húsz kiló felesleg, mint amikor egy satnya gyerek hastájon folyik széjjel. Nyugodtan kondizgassál, ártani nem fog. Javul az összkép, de számszerűleg a súlyod nem lesz kevesebb, sőt. Legalább is saját tapasztalatom szerint. Mondjuk, én a 180-hoz csak 85 kg vagyok. Van rajtam felesleg, de azért ez elfogadható kinézetű kategória.
2019. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek kezdhetném ezzel: https://www.youtube.com/watch?v=YFfTp_Np94Q
2019. jan. 19. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdésnek megtenné?
2019. jan. 19. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes lesz. Ha ilyen jó videók vannak, akkor kár is ehhez még mit hozzáfűzni :D Szerintem hajrá! Súlyzókat persze nem árt előtte beszerezned, ha nincs. Meg én mindig ajánlom a húzódzkodó otthoni felszerelését is.
2019. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké köszi

valami tanács van még vagy valami?

2019. jan. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!