Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az első és...

Mit gondoltok az első és hátsó lánc edzés felosztásról?

Figyelt kérdés

Tehát a terv egy A és egy B napból áll.

"A" napon az elő láncokat edzem le, tehát a(z):

- mellizmot

- fűrészizmot

- elülső és oldalsó deltát

- teljes hasizmot(egyenes, alsó, haránt, stb.. hasizmot)

- bicepszet

- belső combot

- combfeszítőt


"B" napon pedig a hátsó láncot edzeném le, tehát a:

- vádlit

- combhajlítót

- farizmot

- teljes hátizmot(alsó hát, széles hát, csuklya, stb..)

- hátsó deltát

- tricepszet

- alkart

- nyakat


Mit gondoltok erről a felosztásról?


2019. febr. 3. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jó.
2019. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8-9 gyakorlat lehet, hogy kicsit sok lesz egyben, de magadon majd ki tudod tapasztalni. A nagyobb izmokat raknam az elejere, a kisebbeket a vegere, hogy az energiaszukseglet aranyosan legyen elosztva.

Fureszizom edzesehez egyebkent csak megjegyeznem, hogy kulon gyakorlat nincs ra. Annyi a szerepe, hogy a vallakat elore mozgatja a testtol, ami igazabol az a mozgas, amikor a fekvenyomas felso holtpontjan - helytelenul - belenyom valaki vallbol. Persze van egy tevhit, hogy az athuzassal lehet edzeni, de semmi koze ahhoz a mozgassorhoz.

2019. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

A fűrészizomra én is amúgy az áthúzást gondoltam, mivel sok helyen olvastam, hogy jó rá.

Viszont a fűrészizmom egyszer volt izomlázas, az pedig akkor volt, amikor ezt a gyakorlatot csináltam kézi súlyzóval: [link]

2019. febr. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!