Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

3 hónapja edzek és tudom, hogy a legfontosabb az étrend és a vitaminok. ezért egy véleményt szeretnék kérni a mostani étrendemről?

Reggel suliidőbe 3 szendvics, sonkával.

Miután hazajövök 1-2 tányér leves, ez változó, de inkább ilyen húsos levesek. ezután megyek edzeni, edzés után pedig egy nagy adag rizs combbal vagy csirkemellel, vagy hagymásbab darálthússal stb.(500-600g körül szoktam enni ezekből). este pedig gyümölcsöt eszek.

Ilyen vitaminokat szedek(cink, omega3, Mega Daily one,C vitamin)

Fehérjét nem szeretnék venni, mert nincs annyi pénzem és pattanásos is leszek tőlle, esetleg kreatin jöhet szóba, vagy NO-fokozók.

17/F


2019. febr. 8. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi azon kívül, hogy sosem értettem miért írják le az emberek a napi étkezésüket. Kit érdekel?
2019. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Ennyire idióták. Az ide írogatók 90%-nak olyan alacsony az IQ-ja, hogy súrolja az értelmi fogyatékos szintet. Erre is képtelenek, hogy maguktól eldöntsék, hogy amit esznek az jó-e a céljainak. Persze ez nem csak az étkezésre hanem mindenre igaz.


Ez van, a kondis társadalmat nem az eszéért szeretik, ha szeretik...

2019. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy véleményt szerettem volna kérni.
2019. febr. 8. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
megkaptad.
2019. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem valami jó. Hiányoznak a magvak, a zöldségek, a hüvelyesek, a vízbevitelről nem tudtunk meg semmit, stbb..



Nekem pl. így néz ki az étrendem, suli időben.


1.étkezés (kb. 6:00)

25g étcsokoládé + 100g zabpehely + 200g gyümölcs + 0,5 liter víz + vitaminok (2 különböző fajta multivitamin, C vitamin, halolaj, spirulina por, D vitamin csepp, Szépségvitamin)


2. étkezés (suli idő 8:00 - 14:10)

50g mag(dió, mandula, földimogyoró, lenmag, stbb..) + 2 liter víz


3. étkezés (suli után kb. 16:00)

0,5 liter víz + 225g hús/hal + (csirke, pulyka, marha, tonhal, stbb..) + 5g kókuszolaj + 400g zöldségek/gyümölcsök/hüvelyesek + 0,5 liter víz


4. étkezés (ha van edzés, akkor az után van ez az étkezés)

225g hús/hal + 5g kókuszolaj + 400g zöldségek/gyümölcsök/hüvelyesek + 0,5 liter víz


5. étkezés (lefekvés előtt kb. 2 órával (kb. 20:00-21:00)

0,5 liter víz + 200g tojás



Nyilván ez nem ennyire szigorú, 3 hetente 1x tartok csalónapot, amikor akármit ehetek (pl rendelek pizzát) és heti 1x tartok csalóétkezést, amikor az egyik étkezés helyett megeszek valami finomságot, pl. egy sütit, vagy valamit. Van amikor felcserélem az étkezéseket, meg amúgy nem percre pontosan eszek, csak oda írtam egy körülbelüli időt, plusz pl. a 3-4. étkezésnél úgy írtam le hogy megfeleztem az adagot, de általában 450g húst kisütök 10g kókuszolajon, és emellé csinálok egy zöldség köretet, ami tartalmaz hüvelyeseket is, illetve ha megkívánom, eszek valami gyümölcsöt (pl. banán, grépfrút, gránátalma, stbb..) és ezt osztom el 2 étkezésben. Általában ilyenkor nem szoktam kimérni, csak szemre megfelezem az elkészített adagot és megeszem ebben a 2 étkezésben.


Emellett a sóbevitelre figyelek, napi 4g-nál többet nem viszek be.


Amúgy ez csak egy alap amit most leírtam, összeszámolva kb. 1800 kalória, emellé még eszek 800 kalóriányi köretet, mint például az édesburgonya, a rizs, a bulgur, a kuszkusz, a quinoa, teljes kiőrlésű tészták, stbb..

Így jön ki a napi 2600 kalória.


Nekem valahogy így néz ki az étrendem és én sem iszok se fehérjét, se tömegnövelő, se kreatint, se semmit, csak vizet és néha-néha egy teát.

2019. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ mi a cél. Mennyire akarsz szálkásítani vagy csak tartani akarod a súlyod.

Számold a kalóriákat, szénhidrátbevitelt. Sokat igyál.

2019. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!