Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen súlyzórudat vegyek?

Milyen súlyzórudat vegyek?

Figyelt kérdés
Találtam egy 180 centi hosszú, 30 centi átmérőjű, 20 kilós rudat egész jó áron – forintba átszámolva 9 ezer forintért. Ugyanennek a cégnek az oldalán van pl. ugyanúgy 180/30-as rúd, szintén acél, de már 9 kilós, viszont cserébe drágább. Miért? Mivel jobb ez? Hiszen kevesebb súlyt is kapok hozzá (azért a 11 kilós különbség pénzben is érezhető), s gondolom a maximális tömeg, amit elbír, kevesebb. (Megy egyáltalán: ha ugyanolyan a hosszúságuk, ez azért könnyebb, mert nem teljesen tömör?) Persze lehet, hogy teljesen hülyén látom, ezért kérem, aki ért hozzá, igazítson ki! Köszönöm!

2019. febr. 14. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudnék venni egy szettet, amihez járna 45 kiló súly, viszont csak 2-2,5 kilós súlyzórúd van hozzá, s valahogy nem bízom benne, hogy 50-60 kilót elbírna, ezért nézek hozzá külön rudat.
2019. febr. 14. 11:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem magamnak, a 20 kilós, 180/30-as acélrudat 9 ezerért, nos, ennyi pénzért nyilván nem a legjobb minőségű cuccról van szó, de mi lehet rajta egyáltalán elcseszve, hogy ne érje meg megvenni?
2019. febr. 14. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon seprűnyél az is jó lesz. A végét le kell vágni, és megspóroltál 9k-t...
2019. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9 kilosnak jobb a mozgasa tehat a 20 kilos egy adott suly alatt meghajlik az ugy is marad, mig a 9 kilos menet kozben inogni fog de veglegesen nem hajlik meg.
2019. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!