Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a helyzet a növényi tejekkel?

Mi a helyzet a növényi tejekkel?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezeket látom, már a sarki boltban is. Mindenféle van, százféle ízesítéssel arany áron.


Aztán megnézem az összetevőket, tele van adalékanyagokkal, káros összetevőkkel, ami az emberi szervezetre káros. A legtöbbről még nem is hallottam, így bízzak bennük, miszerint jók az egészségre?


Szerintem jobb a sima tehéntej, az legalább tudom miből készül, háborúk óta az ember barátja. Nem mellesleg 4x olcsóbb, ami szintén nem lényegtelen dolog.


2019. febr. 15. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan laktózérzékenyek vagy tejallergiásak. Azért vannak a növényi tejek.
2019. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, ez a mostani divat. Már mindenki az, érdekes, 20-30 éve meg azt sem tudták szinte, hogy mi az.
2019. febr. 15. 11:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Igyad a bocitejet, ha azt tartod jónak.
2019. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Bocsánat, hogy megy tőle a hasam. Nem tudok mit csinálni vele.
2019. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem vizet iszol. Tele vannak ezek a növényi tejek mindenféle mesterséges, káros adalékanyagokkal.
2019. febr. 15. 11:24
 6/11 A kérdező kommentje:
2019. febr. 15. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Átlag emberek:

Vegánok: Én vegán vagyok. Te miért nem vagy vegán?


Na, ez kb ilyen volt. Amúgy semmilyen tejet nem iszok.

2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel tejfeherje intoleranciam van es osszefosom magam a tejtol, kenytelen vagyok ezt venni. Nem ertem a problemadat mi ezzel a baj. Egy csomo ételbe kell, nem csak magaba inni...


30 eve e-mail se volt, minek hasznalod, ha lehet postaval is levelet kuldeni? Ehhez tudnam hasonlitani azt amit irtal errol a "divatrol"

2019. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Divatos ma a mindenféle étel allergia.

Glutén, laktóz stb.

Sok jelentéktelen ember így próbál meg egy kis figyelmet magára vonni.


Érdekes, hogy a valóban komoly dolgok senkit nem izgatnak. A cukorbetegeket nem veszik ilyen komolyan. Na pedig az népbetegség, szemben azzal a pár százalék valóban ilyen, olyan érzékenyekkel.


Gondolom az inzulinos fecskendő kevesebb likeot kap az instán mint egy glutén és laktózmentes tökömtudjami. Majd ha az lesz trendi akkor végre talán rájuk is figyelni fognak.

2019. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, aztán még ilyen-olyan adókedvezményt is kapnak.


Gyerekkoromban nekem sem esett jól a tej a gyomromnak, aztán apám addig itatta velem, míg meg nem szerettem... Az volt, meg kellett inni. Csak mertem volna nemet mondani..


Régen én is fostam tőle, most meg napi 1,5 liter is lecsúszik és semmi bajom. Ennyi.

2019. febr. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!