Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok, hogy el...

Mit javasoltok, hogy el tudjak aludni esti edzés után?

Figyelt kérdés

Veletek is előfordul, hogy egy megtolt kemény edzés után nem tudtok elaludni? Ez normális dolog? Mivel lehetne segíteni rajta szerintetek?

Ja, reggel nem tudok edzeni, gyenge vagyok ébredés utáni órákban.



2019. febr. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 pohár bor vagy egy kis whiskey segithet
2019. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbálok keresni egy olyan melót, ahol kötetlen a munkaidő (az én szakmámban gyakori az ilyen), de egyelőre az a helyzet, hogy csak este 8-tól tudok lemenni a terembe.

Múltkor viszont annyira túlpörgettem magam, hogy utána reggelig csak bámultam a falat az ágyban.

2019. febr. 20. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: Sajnos nem használ. Engem az alkohol is pörget. :O
2019. febr. 20. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Citromfű tea?
2019. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem többször előfordult, de fél év után már nem gond az elalvás. Megszoktam, beállt a bioritmusom. Edzésről hazafelé még sétálok egy fél órát, lenyugszok, fél tíz mire hazaérek. Eszem valami könnyűt, lezuhanyzok, és tizenegykor lefekszem. Még olvasok, és után alszom.
2019. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert este nem jo edzeni,felpörög a test,mikor már pihennie kéne..reggel 9 utan a legideálisabb edzeni
2019. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!