Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testet hogyan lehet...

Egy ilyen testet hogyan lehet elérni? Tippek? Teendők?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 22. 20:45
1 2
 1/14 Doctor Strange válasza:
100%
Hát ez attól függ, nő vagy-e vagy férfi... :)
2019. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Genetika+edzés+meg ami még adódik...
2019. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzessel gyorsabban fog menni. Kb 5-6 honap tomegnoveles( persze ez atlag genetikaval ertendo, lehet tobb vagy kevesebb),majd kb 6-8 het alatt lepucolod magad. Olvasd el a Sárga kapszulát.
2019. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ez ilyen egyszerű lenne utolsó :DD
2019. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat az 5-6 honap tomegnovelest arra ertettem amikor baki nelkul edz, stb de igazabol ezt elerni a nullarol kb 1,5 ev.
2019. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
20 éves srác vagyok
2019. febr. 23. 19:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Ehhez elég fekvőtámasz,húzódzkodás,tolódzkodás persze ha testsúlyod 60kg és genetikád sem világi akkor muszáj súlyokhoz nyúlnod (súlyzós edzéssel amúgy is könnyebb elérni) Könnyen elérhető.Mondjuk ezen a képen masszívabbnak is néz ki mint amilyen.
2019. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy könnyű. Mindenki ilyen az utcán. (Ironic mode).
2019. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kepet eleg sokan "fikazzak". Pedig nem kene. Eloszor is o nem testepito. Masodszor, oke hogy nincs rajta tomeg, de olyan romszaraz, hogy ez naturalban sztem lehetetlen. Boven 5% alatt van, naturban a 6-7% ami elerheto, nagyon jo genetikaval.

Mindenfele elfogultsag nelkul, testepites szempontjabol irtam ezt. Nem szeretem sem a focit, sem az azt korulvevo legkort.

2019. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2 százalék állítólag a testzsírja Ronaldo-nak, ami nagyon kemeny. Hat nemtudom de egy hobbi gyurost se lattam meg aki ilyen jol nez ki,max nagyobbak de joval aranytalanabb a testuk. A faszi éjjel nappal edz,szoval nem hinnem hogy olyan konnyen el lehetne érni ezt kondival. Lehet hogy nagyobb lesz tömegben,de tuti nem fog igy kinezni. A sok edzés mellett, rengeteget költ az egészségére, amit nem hiszem hogy itt GYK-n anyagilag sokan megengedhetnenek....:D
2019. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!