Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elrontotta vagy abszolút nem baj?

Eszto18 kérdése:

Elrontotta vagy abszolút nem baj?

Figyelt kérdés
A ferjem edz. Ma le edzett 2 óra körül aztán 5 óra körül megivott egy felest házipálinkából(muszáj volt mert szülinap van és az egészségére ivott az ünnepeltnek) de fél hogy így fucsba dobta a mai edzését ezzel. Tényleg elrontotta vagy nem okoz gondot egy feles?

2019. febr. 24. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontotta el, de nem kell ennyire komolyan venni. Ha a kajája rendben volt és keményen edzett akkor nem oszt nem szoroz az az egy feles.

Ha esetleg valami durva versenyfelkészülésben van és sok múlik az eredményen, akkor ne igyon egy felest se. De hobbiszinten tökmindegy.

2019. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belefér teljesen. Persze ha ez mindennapos az nem tesz jót, de csak ennyi nem probléma
2019. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rontott el semmit egy felessel.
2019. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Naturalban egyik legjobb vizhajto az alkohol, en mikor csucsformamban voltam minden hetvegen lereszegedtem. Masnap reggelre szepen beszaradtam. :D
2019. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!