Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor is lehet alacsony a...

Akkor is lehet alacsony a tesztoszteron szintem, hogyha viszonylag nagy az izomtömegem? 20/f

Figyelt kérdés

Hiszen ugye mint tudjuk,elvileg minél nagyobb valakinek az izomtömege annál magasabb a tesztoszteron szintje. Az én paramétereim 180 cm és 83 kiló vagyok kb 12-13%-os testzsírral ami szerintem egész jónak mondható naturálba. De mostanában mégis tipikusan az alacsony tesztoszteron szintre jellemző tüneteket észlelem magamon,mint pl.hangulatingadozások,szexuális teljesítőképeség csökkenése,koncentrációs nehézségek.

Szóval lehetséges-e hogy tényleg alacsony a tesztoszteron szintem még ilyen izomzattal is,vagy ezek a tünetek inkább más dolog miatt lehetségesek? Azért írtam a kérdést ebbe a kategóriába,mert olyan emberek válasza érdekelne első sorban akik szintén sportolnak vagy súlyzós edzést végeznek,de ettől függetlenül ha van olyan,aki nem sportol,de tudna segíteni szívesen várom a válaszát!


2019. márc. 5. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetei a depressziónak is, még az enyhének is. Nem szorongsz valami miatt? Esetleg alvászavar?

20 évesen, ha így rendben vagy ne aggódj szerintem a tesztoszinted miatt

2019. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég szakbarbár hozzáállás, hogy mindenben csak a tesztoszteronszintet keresed. Ezek a tünetek millió dologtól lehetnek. Például fáradt vagy.
2019. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szakbarbár.

Itt mindenki azt hiszi, hogy alacsony a tesztoszteron szintje mert majd akkor talán kap trt-t és azt hiszik, hogy attól majd hú de ki lesznek pattinttva...


Arról van szó, hogy szeretne kokszolni de csak úgy nem mer belevágni de ha orvos írná receptre a cuccot akkor az ugye más.

2019. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvos annyit írna (és adna be), amennyi a normál szinthez hiányzik. Attól nem lenne kipattanva :D
2019. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. De szerinted ezzel tisztában vannak?
2019. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!