Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogyan lehetne ezen, természetes úton segíteni?

Érzem hogy a tesztoszteron szintem a padlón van. Nincs étvágyam, levert vagyok, 1 hétig elvagyok szex nélkül és minden ezzel járó dolog. A kiváltó oka szerintem az lehet, hogy fél éve nagyot változott az életem (negatív irányba). Az edzést abbahagytam, kajára sem figyelek, és keveset is eszek. Olyan napi 1500-2000 Kcal között vihetek be, melette fizikai munka, és sok stressz, xanax szedése alváshoz. És most itt több kérdésem is lenne:

Okozhatja a felsorolt tüneteket az alacsony tesztoszteronszint, vagy inkább más állhat a háttérben?

Amennyiben igen, és valóban alacsony a teszto-szintem, az ennek az életmódnak a következménye?

Mostanában kezdenek helyrejönni a dolgok. Nincsenek nagy elvárásaim, csak szeretnék egy alap jó közérzetet, meg normális libidót. Hogyan érhetném el ezt természetes úton?

Ha abbahagyom a xanaxot, újra elkezdek edzeni, és megfelelően táplálkozni, akkor számíthatok arra hogy helyrejövök? Próbálkozzak tribulussal esetleg? Ti mit tennétek a helyemben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táplálkozás, tesztoszteron, edzés

márc. 13. 00:20  Privát üzenet  

A válaszok
Sustanon menjen! Egyből helyre jön minden.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 13. 09:43 Privát üzenet

Inkább azt mondanám, hogy szorongsz, stresszelsz, depressziós vagy és ennek egyik eredménye a tesztoszteron szint csökkenése is

Te is írtad: "A kiváltó oka szerintem az lehet, hogy fél éve nagyot változott az életem (negatív irányba)."

Ezen kellene dolgozni, nem a tüneteken

A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 13. 11:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes lenne természetes tesztofokozókat szednem?
Ha pl veszek egy adag proteint, használom xy ideig amíg el nem fogy, de utána leállok vele akkor is tapasztalható lesz a visszafejlődés mint a steroidnál? Vagy a proteinnél nem mert az természetes?
A karunk oldalirányba történő kitolása természetes mozdulat?
Ülőmunka mellett természetes a pocak?
Természetes módon lehet olyan fizikuma egy nőnek mint amilyen most van Charlotte Flair-nek?
Természetes tesztoszteron fokozó (k)?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!