Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne ezen, természet...

Hogyan lehetne ezen, természetes úton segíteni?

Figyelt kérdés

Érzem hogy a tesztoszteron szintem a padlón van. Nincs étvágyam, levert vagyok, 1 hétig elvagyok szex nélkül és minden ezzel járó dolog. A kiváltó oka szerintem az lehet, hogy fél éve nagyot változott az életem (negatív irányba). Az edzést abbahagytam, kajára sem figyelek, és keveset is eszek. Olyan napi 1500-2000 Kcal között vihetek be, melette fizikai munka, és sok stressz, xanax szedése alváshoz. És most itt több kérdésem is lenne:


Okozhatja a felsorolt tüneteket az alacsony tesztoszteronszint, vagy inkább más állhat a háttérben?


Amennyiben igen, és valóban alacsony a teszto-szintem, az ennek az életmódnak a következménye?


Mostanában kezdenek helyrejönni a dolgok. Nincsenek nagy elvárásaim, csak szeretnék egy alap jó közérzetet, meg normális libidót. Hogyan érhetném el ezt természetes úton?


Ha abbahagyom a xanaxot, újra elkezdek edzeni, és megfelelően táplálkozni, akkor számíthatok arra hogy helyrejövök? Próbálkozzak tribulussal esetleg? Ti mit tennétek a helyemben?



2019. márc. 13. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sustanon menjen! Egyből helyre jön minden.
2019. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy szorongsz, stresszelsz, depressziós vagy és ennek egyik eredménye a tesztoszteron szint csökkenése is

Te is írtad: "A kiváltó oka szerintem az lehet, hogy fél éve nagyot változott az életem (negatív irányba)."

Ezen kellene dolgozni, nem a tüneteken

2019. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!