Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálkozással tudnék...

Milyen táplálkozással tudnék izmot növelni? (lent)

Figyelt kérdés

Őszintén nem teljesen értem mennyit kellene ennem 16 évesen a testemhez számítva, ebben szeretném kérni a segítségeteket.


181 cm / 60 kg

Mennyi fehérjét kell elérnem? Kalóriák? Zsír?

Nem tudom hogy kezdjek ezekhez...



2019. márc. 23. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz, nem szeretnék tápkiegeket venni, 1. a korom miatt, 2. nem a legolcsóbb és nem is értek hozzájuk. Összességében homály nekem az edzéshez való táplálkozás.
2019. márc. 23. 11:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tápkieg. Töltsd le a Sárga Kapszulát.
2019. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ha fiú vagy rizs, csirkemell ezerrel, edzés előtt szinhidrát bevitrl, ami lehet valami ebéd féle, vagy valami cukros is akár ,de legyen menne normális kaja, edzés után pedig csirkelemell és rizs, hús, hússal. ha lány vagy akkor ugyanígy, de a lányoknál nem szép ha túl izmos úgxhogy ott több zöldség gyümölcs. ha zöldség gyümölcsöt is úgy eszed mint a csirkemellet rizzsel, akkor kevésbé fog látszódni, nem fogsz kidagadó izmokat kapni, hanem szálkás, szívós testet ami erős.
2019. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2g/ts, tehát ha izmot akarsz növelni, akkor neked min. 120 g fehérjét kell bevinned naponta.
2019. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!