Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Utolsó pár kilót hogyan adjam le?

Az utolsó pár kilómtól kéne megszabadulnom, és ez nagyon nehezen megy. Fogalmam sincs hogy mennyi szénhidrátot/zsírt kéne bevinnem, hogy mennyit kéne csökkentenem az eredetihez képest (ch 80gramm körül van átlagban, zsír 30-40g) vagy hogy mennyi kardió kellene egy héten. Heti 3 súlyzós edzésem van,és 3 kardió. 24/L

márc. 25. 21:02  Privát üzenet  

A válasz
Kaja maradjon, szerintem azt ne csökkentsd tovább , inkább a kardióedzés számát vagy az intenzitását növeld.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 25. 21:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utolsó három kilót szeretném leadni, javaslat?
Hogyan fogyhatnám le az utolsó 5 kilót?
Volt olyan, aki az utolsó trimeszterben már nem hízott sokat, max néhány kilót?
Anyukak, akik harom, v. tobb gyereket szultek sikerult visszanyerni az alakotokat? Ha igen, hogyan? Hozzatennetek azt is, hany kilot hiztatok es hany evesek voltatok, mikor az...
6 hónap alatt fogytam 8 kilót diéta nélkül, csak mozgással, főleg kocogással. Édességet is ettem ugyanúgy, kenyeret, mindent. Még 8-10 kilónak kéne lemennie. Igaz az, hogy az...
Tudom, az utolsó pillanatban kaptam észhez, de valaki segítsen rajtam légyszi! Olyan edzésre volna szükségem, diétával, amivel két hónap alatt leadhatok 10 kilót? Bővebben lent.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!