Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs erőm, szerintetek?

Nincs erőm, szerintetek?

Figyelt kérdés
Évek óta edzek, mellette diétával fogyok. Kombinálgatom a táplálék kiegészítőket. Otthon edzek súlyzókkal, meg hasazok. Sokat változtam, bár magamon nem veszem észre, csak többen állítják. Kezd elegem lenni ebből a napi szinten tartó kiba**ott tréningből, mert gyorsan fáradok, erőm sincs, szinte erőlködés az egész. Nem tudom, mi a lófa**t kellene csinálni... Kondi terembe nem megyek, mert kiröhögnek, meg beégetném magam, azzal, hogy pár gyakorlat után szakad rólam a víz, lever a sápadság, levegőt nem kapok és gyakorlatilag, 20 kilónál többet nem tudok megemelni, meg őszintén, nem is merem, mert rámesik az egész hóbelebanc! 2 rohadt napot voltam a tetves Templefittben. De borzalmas volt! Mindenki izmosabb volt nálam, és frusztrált a légkör. Lehetséges, hogy az otthoni edzés nem fa**a? Nem nagyon zabálok jóformán semmit, mert rögtön rámjön a zsír, mondjuk így is van rajtam, már azzal sem tudok, mit tenni. Sajnos, 39 éves vagyok, és annyi erőm sincs, mint egy meglőtt katonában! Kikészít ez az egész...

2019. márc. 26. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le hogy nem eszel eleget, legalábbis arra vallanak a tünetek amit leírtál. és azért nincs erőd. Szerintem ha húsz kilót megemelsz, akkor nem lehetsz gyenge. Meg az is lehet hogy összevissza edzel és kifáradsz, túledzed magad. Az ne fusztráljon hogy "mindenki izmosabb". Kit érdekel a mindenki, te, te vagy és kész.

Szerintem biztos izmos lehetsz csak te máshogy látod. Egyébként igen, az otthoni edzés teljesen más. Beszélj egy személyi edzővel hogy mit javasol, hogy milyennek lát téged.

N

2019. márc. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2019. márc. 26. 06:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthon szoktam csak edzeni de én szerintem a cigitől lihegek meg fáradok el hamar , ezért több pihenőt kell tartanom a gyakorlatok közben, de azt is észre veszem ha nem ettem eleget előtte. Egész napos hajtás után is edzés előtt lefekszek piheni.
2019. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen laikus vagy a témában, azért nem meg semmi.
2019. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Csinálj felmérést most és képet is mellé magadról. Félév vagy egy év múlva ugyan ezt a felmérést csináld meg, hidd el, túl fogod teljesíteni magad. És a képet hasonlítsd össze a majdani önmagaddal. Így tudod majd értékelni a különbséget. Apró változásokat nehéz követni, de egyben az összeset nézve látszik a különbség és látni fogod milyen sokat fejlődtél
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!