Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen édesítőszert használtok?

Milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
Nekem csak a folyékony vált be de szacharint tartalmaz ami puffaszt. Eritritet használtam de nem jött be nem elég édes.

2019. márc. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Maltitol. Én kivagyok az édesítőszerek ízétől, leginkább attól, amikor ilyen hideg "utóízt" hagy maga után, mint a xilit, eritrit, meg a szőlőcukor. A maltitolnak nagyon hasonló az íze a cukorhoz, azt mondják, hogy hivatalosan nem olyan édes, de szerintem igen. A maltitolos édességek teljesen olyanok, mint a cukrosak. Viszont nem nullkalóriás, de alacsony glikémiás indexű.
2019. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig eritritolt használtam, mert azt tartják a "legtisztábbnak", de rájöttem, hogy nekem attól fáj a hasam. Most filózok, hogy visszatérek a mézhez, mert úgyis csak a kávét édesítem, talán napi két kanáltól nem lesz bajom.
2019. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukrot. De havi 1-szer kell kb valamibe.
2019. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!