Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lesz kockahas...

Mennyi idő alatt lesz kockahasam? Infó lent

Figyelt kérdés
Sziasztok!Gyorstalpalóként gondolom kell egy kis plussz infó ahhoz,hogy ezt a kérdést el lehessen dönteni.16 éves vagyok,156 centi és 46 kg.Nem mondanám magam vékonynak,a súlyom mindig kevés volt pedig alapjába véve teljesen "normális" a tápláltsági szintem.Az étrendem rendben van,egészségesen étkezem,kihagyva a zsírokat,cukrokat stb.,ahogy a nagykönyvben meg van írva.Napi 2 liter víz,semmi édesség,cukros üditő,csak gyümölcs-zöldség.Minden nap dolgozok minden testrészemre,a hasamra plank különböző verzióit,lábemelés 4 kg súllyal,felülések stb.Már régóta edzem de eddig nem igazán foglalkoztatott az izom,most viszont nagyon szeretnék kockahasat.Lehet fura,de a karom eddig elég gyenge volt,most viszont csak 2 hét edzés után eléggé látszik az izmosodás rajta(mivel eddig a karomra nem igazán figyeltem).A hasamnak is megvan az a tipikus "hasizom forma",ha mondhatom így,a köldököm felett megvan az a vonal.Ezek fejében nagyjából mennyi idő mire meglesz a hasizom?Inkább azok írjanak akiknek már sikerült elérni a kockahasat,tudnak hozzám hasonló "esetekről".

2019. márc. 27. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt ajánlom neked hogy kezdj el tömegetnövelni. Fölösleges 46 kilosan a kockahasért csorgatni a nyálad, mivel a kockahas nem nagy cucc, anno én kakaós csigákat meg mézes kenyeret zabáltam, mégis kockás volt a hasam, mert ilyen volt a genetikám. Hogy jól nézett-e ki? Nem mert olyan volt a kezem mint egy nádpálca.


Szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet 46 kilosan. Igaz hogy te nagyon alacsony vagy, ezért kicsit más a helyzet. De én akkor is azt ajánlom hogy kezjd el tömegetnövelni, és majd mikor már eléggé izmos vagy, ráérsz leszálkásítani és a kockahasadat bámulni.


Figyelj, a has az egy kényes téma, mert nehéz rá normális gyakorlatokat találni ami elég intentíven megtudja edzeni a hasat. Azt hogy csinálsz 200 felülést az semmit nem ér. A hasnak ugyan úgy nagy súly kell. Szóval ahoz hogy kocka hasad legyen vagy a lehetőlegkisebb zsír felszedéssel kéne tömegelned, hogy nőjön a has izmod is, vagy szálkásítanod kéne, ami hát hogy is mondjam... 46 kg-osan nem egy túl jó ötlet.

2019. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46 kg-osan szálkásítani?Még viccnek is rossz.Nálunk a lányok 46 kg-osak.Neked tömegelésre van szükséged mert úgx nézhetsz ki mint a pálcika :D
2019. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1kommentelő:Nagyon szépen köszönöm a válaszod,bővebben utánajárok ennek akkor!


#2kommentelő:Ahogy fent is említettem,a súlyomhoz képest nem nézek ki úgy mint egy nádpálcika.Van osztálytársam aki na tényleg olyan,és 55 kg(és ugyanakkora szinte mint én).Egy fiú osztálytársam akinek véznább keze van mint nekem,72 kg(mondjuk ő magas is).Tehát nem feltétlen súly alapján kell megmondani ki hogy nézhet ki,de tény hogy nem vagyok vastag sem.De köszönöm a tanácsod neked is!

2019. márc. 28. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
De most cseppet gondolkozunk.46-kgosan elkezdesz szálkásitani ami van esetleg izom is lemegy rólad.Mennyi leszek?39,40 kg.
2019. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolkozzunk,épp ellenkezőleg.Mivel nem szálkásítok még,ezért az izom ami rámjön nyomja a súlyom.Megnéztem reggel mielőtt bármit ettem/ittam volna,és 47,6 kg vagyok.Úgy hogy egy hete voltam 46 délután mérve.Még előbb izmot pakolok fel,nyílván utána megyek rá a szálkásításra.A kérdésem egyszerűen annyi volt,hogy úgy körülbelül mennyi idő után jönnek ki a kockák.
2019. márc. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!