Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti nem unjátok meg az ételeket?

Ti nem unjátok meg az ételeket?

Figyelt kérdés

Én már lassan hányok a tojástól, a rizstől, a bulgurtól, a kölestől, a kuszkusztól, meg úgy minden ilyentől. Pedig minden nap más köretet eszek. Szóval heti 1-szer eszek rizst mondjuk.



Köles meg bulgur, ezekből már kezd elegem lenni pedig tényleg csak heti egyszer eszem őket.


Ti hogyan küzdőtök meg ezzel a problémával?



2019. ápr. 3. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
De pontosan. Ugy oldom meg hogy félrezabálok gyakran és kész.
2019. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ételeket nem, de az életemet most kissé kezdem. Valamit változtatni kell majd a "fűszerezésben". Csináld te is a kajával.
2019. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.Eszek amit akarok.Akár szalonnát vajas mézes kenyérrel.
2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok testépítő, "csak" edzek, az elmúlt egy évben már másodszorra undorodok be a csirke-pulyka-haltól. Tavaly volt egy 3 hónapos húsmentes időszakom, most megint elkezdtem. Már a hús szagától is rosszul vagyok, a rizsről nem is beszélve.
2019. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencse nem vagyok az az inyenc, igy nincs problemam ezekkel, ezeket is millio modon talalhatod :)
2019. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg opcio van, legyel lelemenyesebb, es bezabalhatsz neha, mondjuk heti egyszer, ettol nem lesz rosszabb a forma.
2019. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobbistakent nem lesz rosszabb a forma, teszem hozza.
2019. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megunni, mert ránézek egy régi képemre ahol sovány voltam és ezek az ételek meg a sport amitől most jó alakom van.
2019. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!