Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor otthon edző nőnek?

Fehérjepor otthon edző nőnek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fehérjeporok után nézelődni, viszont mivel ezen a téren ismereteim hiányosak, segítséget, javaslatokat szeretnék kérni.

Fiatal nő vagyok, kifejezetten sok felesleg nincs rajtam (173cm/60kg) nem célom kifejezetten fogyni, vagy egy fitnessmodelli külsőt elérni, csupán szeretnék kicsit feszesebb, tónusosabb, izmosabb lenni, kerekebb fenékkel, és szeretném megkönnyíteni az izomépítést valami fehérjeporral vagy akár étrendkiegészítővel.

Ehhez konditerembe nem járok, csak otthon edzek, edzéseim javarésze guggolásokból, deadliftből (ezek jelenleg 16 kiló súllyal) kettlebelles gyakorlatokból, lábemelésekből (4kg-s lábsúllyal) felülésből, húzódzkodásból, és hasonló, minimális felszereléssel otthon is elvégezhető gyakorlatokból áll, átlag heti 3-4x 1 óra.

Ezek alapján az infók alapján tudna valaki ajánlani nekem megfelelő készítményt?

Viszonylag egészséges, vegyes étrenden vagyok, semmire se vagyok allergiás, de fogamzásgátlót azt szedek, nem tudom, számít-e.


A válaszokat előre is köszönöm!

24/L


2019. ápr. 4. 09:38
1 2
 11/11 alexasandra válasza:

Kedves kérdező!

Érdeklődnék sikerült -e megoldást találnod fehérjepor ügyben. Most kezdek olvasgatni ebben a témában ,otthon edzek napi 1 órát kb. Konditerembe ( emberek közé) az általad leírt szorongásos probléma miatt én sem járok így itthon próbálom a megoldásokat keresni. 170/55 fiatal nő vagyok. Igzából kis hízás, erősödés lenne a célom.Ha vannak estleg hasznos tapasztalataid :-) megköszönném.

Üdvözlettel, Szandra

2020. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!