Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahasat szeretnék hogy...

Kockahasat szeretnék hogy kezdjem el? (többi lent)

Figyelt kérdés
165cm magas vagy 53kg(lány14)csakis magam miatt szeretném csinálni nem más miatt. Zsír nagyon kevés van rajtam mert már több mint 10 éve sportolok. Nagyon kezdő vagyok ebben a dologban. Kell nekem étrend? Vagy kell még hiznom egy kicsit? Hasam az lapos és izomis van rajtam csak szeretnék jól kinezni. Mit ajánlotok és mennyi idő alatt lesz kockahasa? (kB 1 hete elkezdte hasazni de kéne tapasztaltabb velemenyis)

#edzés #sport hasizom
2019. ápr. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nyárra meglesz

18/f

Nem lánynak de egy fiúnak kezdő edzéstervek lazán küldenem ezt hátha neked is bejön


Youtube: [link]


Chris Heria a csávó

2019. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit kihagytam kerüld a zsírt es egyebeket és akkor tényleg meglesz, első hét után már látszania kell ilyen testsúllyal,

Ui ne told túl utálom a szetgyurt csajokat :D és nem csak én vagyok így vele

bőven elég ha pont látszik H hol lenne a kocka vagy a vonala

2019. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Kockas hasu csak szar
2019. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakinek nem látszanak a kockái, akkor a testzsír nem elég "alacsony". De te ezt a korod miatt ne erőltesd.
2019. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz okosat mondani. Vagy nem vagy elég vékony, vagy nem izmos a hasad. Így nem igazán tudok segíteni
2019. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!