Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rice up rizs chips?

Rice up rizs chips?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok kajálni ilyet? Mennyire lehet beilleszteni egy jó, egészséges étrendbe? Vagy diétába?

Próbálok minimális előre elkészített, feldolgozott kaját enni de néha azért valami chips tök jó lenne.

Vélemények ezekről?



2019. máj. 17. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én fél éve kenyér helyett Rice up Brown Rice Caket eszem. A chipsek ízügyileg nekem jöttek be annyira. A rizsszeletek szerintem tökéletes kenyérpótlók egy diétában.
2019. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Konkrétan ezekre gondoltam.

Pufirizst enis szoktam nyomtatni kenEr helyett

2019. máj. 17. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Az összetevők alapján nem vészes. Viszont eddig csak egyszer kóstoltam, bbq ízben.


Helyette én ilyen feldolgozott kaját szoktam enni: [link]


Ízre ez nagyon finom. És ha megnézed az összetevőket is, akkor ez egészség szempontjából is egy tökéletes étel.

2019. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a késői válaszért de én sok rice up chipset eszek mert csak azt ehetem.Személy szerint én szeretem nagyon.A sajtos és a hagymás tejfölös a kedvencem.
2020. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!