Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sovany vagyok hozni szeretnek...

Vassnora kérdése:

Sovany vagyok hozni szeretnek ( valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
165 cm 45 kg lány vagyok és nagyon nem ragad rám zsír,sok mindent próbáltam de semmi nem jó, Biotech USA carbox szénhidrátot szeretnek venni erdekelne hogy ki mit tapasztal vele kapcsolatban! 7-8 kg szeretnek hizni! Kérem csak az írjon akinek van tapaszatalat! Csak szimplán hizni szeretnek nem izmosodni

#hízás #Biotech USA carbox
2019. máj. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én akkor már izmosodnék is a helyedben, legalább formás leszel ami jól néz ki.
2019. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Genetikan sok mulik de ha nincs rajtad izom rosszabbul fogsz kinezni mint most. Inkabb egyel egeszsegesen eleget de csak zsirt felszedni ostobasag.
2019. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miket és mennyit eszel ?

Egyél gyakran sokat magas GI ételeket. Sok pékárut,tejfölt,olajos magvakat,vajat

Pl

R: 2db kakaós csiga nutellával+1bögre kakaó

T: banán

E: gyümölcsleves,rántott sajt ,sült krumpli,tartár martás

U: müzli,csoki

V: melegszendvics

2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy én mindenevő vagyok nem válogatok de sajnos nem akar rajtam megragadni :(
2019. máj. 26. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a minőségi étlre fektess nagyobb hangsúlyt 5 étkést probálj meg összehozni ha lehet. Igazábol könnyű dolgod van mert minden hizlalo kb ami a polcokon van probáld ki vacsira az “amerikai” mogyorokrémes zsemes piritott kenyeret természetessen fehér kenyerrel a lidlben van mogyorokrém. Garantáltan hízni fogsz. Anyukád jol főz ? Vagy neked kellegoldanod az étkezéseis ?
2019. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!