Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Holnap elkezdek futni! Mit...

Holnap elkezdek futni! Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Leszögezném előre, testépítő vagyok, de úgy gondoltam lehet érdemes kiegészíteni a rutint egy kis futással.


Megyek holnap a margitszigetre futni. Arra gondoltam, hogy vinnék magammal shakerbe egy adag Scitec BCAA-Xpresst, azt menet közben tudnám kortyolgatni. Után menjen egyből gyors ch?


Előtte érdemes valami edzés előtti tolni?


Ti miket és, hogy szoktatok fogyasztani futás előtt?



2019. jún. 3. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek ne menj a Margitszigetre, 5 km-t nem sokan bírnak elsőre. Keress inkább kisebb pályákat. Igazából vinni semmit nem kell, utána kell csak pótolni a folyadékveszteséget sok vízzel.
2019. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5km az semmi. Ki az aki annyit se bír?!
2019. jún. 4. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Majd meglátod, hogy nem olyan rövid az. Már ha derék emberhez méltó idővel szeretnéd végigfutni. Szóval nem fél óra alatt vagy még több...

Futás közben ne kortyolgass semmit. Amúgy is útban lesz a cucc a kezedben, de akkor is ha lötyög valahol rajtad...

Futás után érdemes nyújtást végezni, illetve belökni valami gyors felszívódó edzés utánit. Előtte nem, mert lötyögni fog benned. Emellett megnehezíti a futást. A legtöbben üres vagy majdnem üres hassal szoktak futni. Nem véletlenül. A futás a kedvenc sportja az evészavarosoknak is, mert nem kell hozzá enni. Egy bicikliről leájul az ember tápanyag nélkül, de minimum begörcsöl a lába. A futás viszont megy. Nem véletlen.

2019. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na kérem!


Nagyszerű volt. Simán letoltam a kört. Segítségemre volt menet közben a bcaa ital. Nagyon jól esett közben. 27 perc alatt meg is volt. Nem tudom egyesek mit vannak úgy oda ezzel, egyáltalán nem éreztem nagy kunsztnak. Utána vitargo ment és izolátum azonnal a glikogénraktárak visszatöltése végett. Éreztem, hogy úgy issza az izomzatom be a tápanyagot mint egy szivacs.

2019. jún. 5. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
minek írtad ki a kérdést, ha amúgyis megvolt már a fejedben a tökéletes terv a futásra? o.O
2019. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eszmecsere, tapasztalatok megosztása stb mond valamit? Senki nem állította, hogy a fejemben a tökéletes terv.


Ha csak beszólogatni jöttél ide akkor ezzel a lendülettel távozhatsz is akár. Ez nem vezet sehová...

2019. jún. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!