Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni itthon...

Szeretnék elkezdeni itthon ezdeni? Tanácsok, edzéstervek?

Figyelt kérdés

Tudooom, millió ilyen kérdés van, de valahogy egyikben sem talaltam valaszt.

175 cm és 60 kg vagyok, és szeretnék elekezdeni itthon edzeni. Próbáltam már appokat használni de sajnos baj van a térdemmel, így több gyakorlatot, pl. kitöréseket, guggolásokat nem csinálhatok. Ez a legnagyobb problémám, hogy így nem tudom, mit csinálhatok és mit nem, mivel ártok neki.

Tudna valaki ajánlani nekem itthonra edzéstervet, esetleg alkalmazást, amik beváltak? Többmindenre szeretnék rádolgozni, lábra, hasra, popsira, de úgy jó lenne az egész testemet megmozgatni egy picikét. Alapvetően súlyt nem szeretnék leadni, nem vagyok kövér vagy ilyesmi, csak egy kicsit el vagyok lustulva, olyan löttyedtnek érzem magam, meg nem is vagyok az a fizikailag erős ember.

Itthon nem nagyon vannak eszközeim, egy 2 kg-os súlyzóm, illetve egy ilyen gumiszalagom.

Sajnos edzőterembe nincs lehetőségem menni, futni sem, mert a környéken nagyon rossz az út, futópálya pedig csak a város másik végében van.

Nagyon köszönök barmiylen tanácsot, tippet, edzéstervet!! 18L



2019. jún. 9. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál a térdeddel ?

Ha igen mit mondott ?

Lányok amúgy is a lábukra szeretnek edzeni,de ettől függetlenül azt is kéne edzeni

2 kiló az tényleg nem sok,esetleg oldalemeléshez jó lehet

Nincs a közeledben ilyen kondi park ?

Én pécsi vagyok itt van,amikor nem tudtam elmenni terembe akkor mindíg oda jártam esténként

Vannak rudak

Hátra már is lehet edzeni

Ehhez a gumiszalag is jól jöhet majd,mivel lehet vele nehezíteni,könnyebíteni a gyakorlatokat

Lehet különféle fekvőtámaszokat

Tolódzkodni

Amúgy izmosodni szeretnél ?

Vagy akkor mi a célod ha nem szeretnél fogyni ?

2019. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!