Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megbízható, de olcsó porok...

Megbízható, de olcsó porok tömegnöveléshez? Biotech-es Muscle Mass-hoz hasonlót keresek, csak jobb áron.

Figyelt kérdés

171 cm magas és 60 kg vagyok.

Szerintetek megvegyem ezt, vagy tudtok jobb áron noname, de minőségi tömegnövelő turmixot ajánlani? Jobban megérné fehérje+szénhidrát port külön venni? Ilyen komplex porok is hatásosak?


2019. júl. 6. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Tudom, hogy a tápkieg ipar mindenki agyát/fejét mossa, és így nehéz elrugaszkodni, de az étrend, az egész nap bevitt minőségi táplálkozás, és minőségi edzés fog eredményt hozni, nem 30g kiegészítőből bevitt fehérje, vagy 60g ch.


A kérdésedre:

Myprotein termékek tudtommal egész olcsók, bár őszintén szólva nem vagyok otthon tápkieg fronton árak tekintetében, nme használom őket, vitaminon kívül, és igen, jobban megéri külön venni őket.

2019. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Myprotein = kuka
2019. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!