Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez mennyi kalóriá...

Tömegnöveléshez mennyi kalóriát, fehérjét vigyek be? (2 méter,85 kg vagyok, nemrég kezdtem kondiba járni) Többi lent

Figyelt kérdés
Jelenleg 2500-3000 kalóriát, 1,5gramm fehérje/kilót fogyasztok naponta, de nem híztam annyit, mint amennyit kéne, van amikor ugyanannyi kiló vagyok, mint előző héten.

2019. júl. 15. 07:48
 1/6 Bzs03 ***** válasza:
Valoszinuleg azert mert az a feherje keves. Emeld 2tskgra. 3fole ne menj onnantol egeszsegtelen, karosito hatasu
2019. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépen lassan emeld, a fehérje (főleg, ha kezdő vagy) elég lesz.

Én heti 5 edzéssel és 91 kilóval jelenleg 3800-4000kcallal hízok.

2019. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1

A vese (...és a test többi része) bőven többet is kibír, mint 3g/ttkg, ez csak egy mítosz. Az már más kérdés, hogy felesleges.

És egy kezdőnek tömegeléskor igenis elég lesz az 1.5g/ttkg.

2019. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazi kis zsíros, vizes, hájas skinny fat (vagy kispapa) alkat leszel ha így folytatod :)


2000 kcal-nál ne egyél többet illetve 2 grammot zabálj fehérjéből kilónként.

2019. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...2000kcalon a legtöbb ember elfogy, főleg normális edzés mellett...
2019. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 1passat9 ***** válasza:
Próbáld kb. kiszámolni mennyi kalóriát égetsz egy nap (nehéz tudom) és attól függ mennyire akkarsz meghizni a szerint legyen kalória többleted. A fehérjét kb. 140 grammot próbálj bevinni egy nap. Novemberben 78 kg voltam tavasszal 87 voltam (eléggé zsiros) msot pedig 90 kg vagyok és nemvagyok száraz de a kockáim látszanak ( átlagos kb.) Nyáron ne várj nagy tömegnövelést, nyáron a meleg miatt nagyon nehéz felszedni.
2019. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!