Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek rendszeresen?

Hogyan edzek rendszeresen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem megy az edzés, pedig most elég időm is lenne rá, csak gyártom a kifogásokat.

5 évvel ezelőtt heti 4-5 alkalommal edzettem, aztán ez egyre csökkent.

Most heti 1-2 alkalommal edzek.

Ha történt már veletek hasonló visszaesés megosztanátok hogyan oldottátok meg, hogy ismét meglegyen a heti legalább 3, de inkább 4-5-6 edzés?



2019. júl. 23. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Add fel. Ha valóban akarod ezt az életmódot akkor nem gyártasz kifogásokat, hanem csinálod keményen.


Fogadd el, hogy ez nem neked való. Sokan vannak még így ezzel. Nyugi, nem ciki.

2019. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nem életmódbeli változás, hogy ezentúl heti 2 alkalom helyett heti 5 alkalommal látogatom a konditermet.

Az étkezésen nincs sokat csiszolni, az normális ha edzek ha nem.

2019. júl. 23. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress egy valamire való heti 3 napos edzéstervet heti progresszióval és fél évig tartsd magad hozzá, ahelyett hogy lemész a kondiba edzegetni ha kedved szottyan.
2019. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van edzéstervem, nem azért nem megyek le 4x mert nincs heti 4 napos edzéstervem.
2019. júl. 23. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen választ vársz. Mi nem tudunk tanácsot adni, hogyan vedd rá SAJÁT MAGAD, hogy edzz. Neked kell eldönteni, valóban fontos e ez neked, és megéri e heti 3 napot szánnod rá. Mert 3 nap is elég, ha keményen csinálod.

Nézz képeket, amik motiválnak.

Nem baj az, ha kis szünetet tartasz, de ha régebb óta áll fent a dolog, akkor tényleg el kell gondolkozni, hogy szeretnéd e ezt csinálni.

Alapból az edzést nem kényszerből kéne végezni. A legtöbben élvezzük, hogy járhatunk, szeretjük csinálni, nem csak esztétikai szempontból, annyi más pozitív hatása van. Én pl. ha kihagyok egy hetet, már minden bajom van. Igaz, nem is edzek még 5 éve.

Ha nem szeretsz járni, akkor lehet tényleg más sportot kéne keresned. Nem érdemes olyanra pazarolni az idődet, amit nem is szívesen csinálsz.

2019. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A legtöbben élvezzük, hogy járhatunk, szeretjük csinálni, "


Ez tévedés. Sokan nem szeretnek járni gyúrni. Csak muszáj, mert csak így fog jól kinézni a strandon. A legtöbben szükséges rosszként gondolnak rá.

2019. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szívesen csinálom, amikor már ott vagyok, az edzőterembe jutással vannak mentális gondok.

Én sem tudom milyen válaszokra számítottam, de volt köztük értelmes, ami köszönetet érdemel.

2019. júl. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!