Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi makronak ez soknak számít?

Napi makronak ez soknak számít?

Figyelt kérdés

Zsír: 12g

Szénhidrát: 44g

Fehérje: 48g

Ugyan nem makro, de a kcal: 475


Bocsánat, ha butaságot kérdezek, de nagyon nem vagyok még jártas a témában és nagyon oda szeretnék figyelni a dolgokra.

Nem tudom, hogy ilyen esetben még mit ehetek vacsorára?



2021. febr. 22. 15:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Persze.

Reggelire legtobbszor tojast eszem zoldsegekkel (paradicsom/uborka/paprika) és csirkemell sonkával, de van hogy abonett szeletet is eszem mellé (nem fogyasztok kenyeret).

Ebédre csirkehúst zöldségekkel, vagy házi salátát, halat.

Vacsorára van, hogy salit, van hogy tojást.


Van, hogy napi csak 2x eszem, ami tudom, hogy egészségtelen és pont azt érem el, hogy elkezd raktározni a szervezetem. Azt vettem észre, hogy mióta kivontam az egészségtelen ételeket az étrendemből (kenyér, tészta, édesség, stb.) azóta nagyon keveset bírok csak enni kevésszer. Hiába van előttem finom és egészséges étel.


A fehérje poron gondolkodtam, vettem is cukormenteset pont emiatt, mert tudom, hogy viszonylag több a kalória benne és lehet, hogy segíthet.


Őszintén nem tudom, hogy mit tegyek.

2021. febr. 22. 23:51
 12/37 A kérdező kommentje:
Úgy lettem túlsúlyos, hogy a karantén alatt sok egészségtelen ételt ettem és meghíztam. De sosem ettem sokat, csak rosszat. Most viszont annál is kevesebbet.
2021. febr. 22. 23:52
 13/37 anonim ***** válasza:
26%
Fehérjét, zsírt jócskán fel kéne tornázni, mert ez szimpla koplalás ami nem csak egészségtelen, de hosszútávon nem is tartható. Ha a szénhidrát neked rendben, jól érzed magad vele akkor azzal nincs baj.
2021. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy nem szándékosan “koplalok”, hanem annyira összeszűkült a gyomrom, hogy nem bírok többet enni. Nem önsanyargatás végett nem eszem, mint említettem, mióta nem fogyasztok egészségtelen cuccokat pl. tészta, kenyér, gyorskaja, desszertek, azóta van ez és erre próbálok megoldást találni.

Mozogni mozgok, tornázom és futok is. Én a táplálkozásom miatt aggódom inkább, mert tudom, hogy rossz irányba tartok.

2021. febr. 23. 09:23
 15/37 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ekkor edd újra ezeket: tészta, kenyér, gyorskaja, desszertek
2021. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Hogy ismét hizzak? Köszi. :D
2021. febr. 23. 09:46
 17/37 anonim ***** válasza:
Te írtad hogy nem bírsz sokat enni, ezez legalább lemennek azt írtad
2021. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ma miket fogsz enni? :)
2021. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Jó szerintem hagyjuk, nem értem miért kell trollkodni, amikor véleményem szerint tök normálisan írtam eddig.

Tanácsot kértem, hátha volt már valaki hasonló cipőben. Rajtad kívül (tudom, hogy a troll hozzászólásokat mind te írtad), mindenki normálisan válaszolt.

Nem tudom, mire jó ez. Így is retek szrul érzem magam emiatt, nem kell jönni tetézni, köszi.

Egy szóval nem írtam, hogy “legalább lemennek”, nem tudom ezt honnan szülted...

2021. febr. 23. 12:13
 20/37 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy tisztában vagyok vele, hogy ez így egészségtelen.
2021. febr. 23. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!