Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyen ételekkel lehet fogyni?

Ilyen ételekkel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

78 kilóról fogytam 73-ra egy hónap alatt úgy, hogy nem eszek édességet, a fehér kenyeret teljeskiőrlésű toast kenyérre cseréltem, amiből maximum napi 3 szeletet eszek, azt is délelőtt. Ebédre fele rízs fele saláta hússal, vagy főzelék, tésztát is kiiktattam. Délután általában főtt tojást vagy natúr joghurtot szoktam enni gyömülccsel, magvakkal, és a reggelem zöld teával indítom. Eddig lement 5 kiló mondjuk nemtudom miből, magamon valamiért nem veszem észre a tükörben, csak a ruháimon. Napi 1100 kcal, 142 g ch de ennyit nem mindig eszek, 45g fehérje, és 40 g zsír. Így tartósan tudok fogyni?

20/L



2021. márc. 2. 11:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz is mellette? Nekem elég kevésnek tűnik ez a kalória mennyiség. Egyébként jól csináltad, hogy elhagytad az említett dolgokat, még az olajat érdemes elhagyni, hisz teljesen felesleges üres kalória. Viszont a kalóriát így is növelném a helyedben, főleg ch-ból. Fehérjéből is 15-20 g-ot rárakhatsz még.
2021. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Ez a fehérjemennyiség a napi ajánlott minimum alatt van. Legalább 100 gramm kellene.
2021. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ez a kalória, egy atív kétévesnek kell 1200.


Szerintem 1500-1600at nyugodtan ehetsz, és sportolj.

2021. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen felesleges napi 100 g fehérjét betolni a te súlyod mellett, úgysem tudsz annyit hasznosítani.
2021. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is kevés a 45 g fehérje, legalább 70-80 g kellene, meg egy kis mozgás is hozzá, hogy megmaradjanak az izmaid. Egy kis súlyzós vagy saját testsúlyos edzés abban is segítene, hogy formásabb is legyél, ne csak vékonyabb.
2021. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

"78 kilóról fogytam 73-ra egy hónap alatt"


Belekalkuláltad a kevesebb étkezés miatti kevesebb vízmegkötést?


Rendszeresen ruha nélkül éhgyomorra méred magad nagywczés után?


A fenti két kérdésemet végiggondolva még mindíg biztos vagy benne, hogy fogytál egyálalán?



A "grammokkal" nem állnék le vitázni, azon ismeretek hiányában, hogy valójában hány % hatásfokkal működik az emésztőrendszered, és a felszívódásod (komoly belgyógyászati vizsgálatokkal értékelhető csak ki).


A többi a hormonrendszereden (is) múlik...

Az anyagcserébe pedig még a légzés is beletartozik...


Óvatosan a "monodiétákkal"...

2021. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó, mivel jó rám az a harisnya ami egy hónapja félig sem jött fel rám.
2021. márc. 2. 15:16
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Igen ez a vizesedés a cukortól.

A cukor vízben oldódik! A szénhidrátok bontásához is víz kell.

A gravitáció pedig lefelé viszi a vizet, a lábaidba, aztán vagy visszajön az összes éjszaka amíg alszol, vagy nem...

Seprűvénáid vannak? Bőrrepedés, stria? Újjad nyoma hamar visszaváltozik fehérről normális színűre ha a bokádnál vagy a sípcsontod melletti lágyizomnál benyomod? Vagy azért kell hozzá 6-8 másodperc...

2021. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
totál rendben van és nagyon jó, hogy egészségesen és okosan csinálod. annyi fontos, hogy kalóriában ennél lejjebb ne menj. és igyál mellé sok vizet minden nap. A helyedben egy kicsivel több fherjét ennék, hogy biztosan ne izomból, hanem zsírból fogyj. Lehet hogy ezért érzed a ruháidon és magadon meg nem látod.
2021. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

"egy kicsivel több fherjét ennék, hogy biztosan ne izomból, hanem zsírból fogyj"


Ez nem igazán a fehérje zabáláson múlik. Edzeni kell, hogy megmaradjanak az izmaink.

2021. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!