Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet rossz minőségű ételekkel...

Lehet rossz minőségű ételekkel fogyni?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, a nagymamámmal élek. Túlsúlyos vagyok ezért szeretnék nagyjából 10 kilót leadni. Sajnos amit itthon kapok az töltött káposzta és társai, változtatni pedig nem tudok rajta. Ma volt az első napom hogy futottam, mostantól rendszeresen fogok járni, remélem lesz hatása.
2014. aug. 10. 01:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Töltsd le a"A sárga kapszula" c. könyvet, mindent fogsz tudni.


A töltött káposzta az nem is rossz, sőt minőségi kaja. Hús, rizs, káposzta a lényeges alkotó elemeket tartalmazza. Én kimondottan szeretem.

2014. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

kenyeret ne küldjél hozzá és akkor nincsen gond a töltött káposztával.

a kenyértől a szénhidráttól cukortól vagy elhízva.

2014. aug. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha keveset eszel,akkor tutira lefogysz,
2014. aug. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyél annyit, amennyi jól esik.

Mozogd le a bevitt kalóriaértékek nagy részét.

2014. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem a nagymamád főztje nem rossz minőségű, hanem inkább nem az a kimondottan kimélő és fogyókúrás :) de attól is lefogyhatsz, ha sokat mozogsz és kissé kevesebbet eszel! Sok sikert! (és mindennap köszönd meg nagymamádnak a kaját:)
2014. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A töltött káposzta nálam pont a fogyós kaja. Esetleg kérd meg mamádat hogy darált pulykából csinálja és ne tegyen hozzá szalonnát. Ennyi változás csak bele férne. Ha meg. pl más húst készít, ahhoz ne edd meg a köretet. Ha van otthon zöldség, saláta, savanyúság, akkor csak azt edd hozzá. És kenyeret nem kell hozzá enni, a lecsóhoz sem, semmihez. Akkor lehet fogyni.
2014. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne fuss. 1 kevesebbet is bírsz futni és elsőnek az izomból fogysz majd utána a zsírból. Erőltetett menet napi 1-2 órát. Ez jobban fogyaszt, az a lényeg hogy a pulzusod 130 környékén legyen. Napi 6x egyél 3 óránként, de sose degeszre hanem keveset. Tojás, húsok, zöldség. alacsonykcal tartalmú gyümölcsök pl.: alma, tartsd előnybe. Én 1hó, 1 hét alatt 15tol szabadultam meg. :) Csak én fehérje készítményel pétolom az izomzat f. veszteségét.
2014. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)
2014. aug. 10. 09:38
 9/16 anonim ***** válasza:
A rossz minőségű ételeknek a tartósítószerekkel (már közhelyes) agyonnyomott készételek, vagy McDonald's-os (ez is közhelyes) gyors étkek számítanak. Jóminőségű étellel is el lehet hízni, ha sokat eszik az ember belőle. Mindenből mértékkel és akkor nem lesz gond. Ha már csak az ízéért ennél akkor ne tedd. Sport mindig áldásos minden ember számára, főleg egy fiatal fiúnak. Szóval hajrá. ;)
2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz a nagymama főztje.

Annyi, hogy te egyél sütiket meg az ilyesmiket ha süt/főz.

Kert van? mert általában szokott akkor lenni paradicsom, paprika, spenót, gyümölcsös fák stb, legalábbis mamámnál ezek megtalálhatóak.

Töltött káposzta szerintem sem jó.


Ui: egyetemista voltam, tandíj+bérlet+koli rettentően sokba kerül, diák melóztam, de így is volt, hogy koli reggeli ami 1 zsemle, kis vaj, szalámi vagy vmilyen kenyérre kenhető krém és paprika vagy retek.

Egy pohár tej vagy tea

Ebédre nem értem vissza, azt 12:00-15:00 lehetett csak elkérni, sose értem erre vissza.

Vacsora 18:00-20:00 között lehetett elkérni, én 16:00-22:00-ig árut töltöttem a helyi boltba, így vacsora se jutott már.

Itt egy joghurtot és kiflit ettem, vagy ha volt vmi lejárt pékárú, tejtermék, felvágott akkor azt megehettem, de általában csak joghurt vagy kefír volt és hozzá 1 kifli.

Igaz nagyon sokat melóztam, tanultam, állandóan fáradt voltam de 1 hónap alatt 13kg adtam le, most 40kg vagyok 165cm-hez és most itthon vagyok már egész augusztusban, pihenek, takarítok, kertet rendezek anyuéknál, itt most jobb mert van étel, de ilyen általános ételek szóval nem saláta csirkével hanem pl tegnap is lencsefőzelék tükör tojással és nem hízok tőlük, jól esik egy kis meleg, táplálóbb étel, mert igaz nyár van de elég sápadt vagyok.


Szóval ha mozogsz és próbálod kerülni a sütiket fogysz.

2014. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!