Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel az ételekkel lehet-e...

Kicsipato kérdése:

Ezekkel az ételekkel lehet-e fogyni? Illetve, hogy milyen ételeket ajánlanátok még, hogy változatosabb legyen! 30/f 175cm/102kg 85kg a cél! Mennyi idő alatt érhetem el!

Figyelt kérdés

Reggelire abonett+csirkemell sonka(6 szelet),tízóraira ugyanez ebédre csirkemell+sült zöldség vagy párolt zöldség(brokkoli,gomba,sárgarépa,zöldborsó,hagyma,)délután gyümölcs ha éhes vagyok vagy abonett!

Hétköznap vacsira zacskós leves(hetelek nem sok időm van)hétvégén tojás+ sali+abonett(rántotta,főtt tojás,tükör tojás)!hosszútávon ez működhet?

Fizikai munkát végzek egész nap sétálok,létrázom!Heti egyszer 1 órát focizom kispályán másra sajna nincs időm!


2016. jan. 16. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, így lel lehet fogyni kb 6-7 hónap alatt. De a heti 1kg fogyás már drasztikusnak számít, annál többet ne is akarj leadni, mert nem egészséges, és a bőröd is megnyúlik, ha túl gyorsan fogysz.
2016. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ja, elképesztő, hogy az emberek azt hiszik, hogy abonett meg zöld kávé meg hasonló baromságokkal lehet fogyni. Aztán meg majd sírnak mikor visszamegy.

Legjobb fogyás az éhezés, másrészt meg a napi cukorbevitel mennyiségét le kell csökkenteni a felére minimum első körben. Nekem egy hónap alatt lett 4 kg mínusz és nem lett semmim sem megnyúlva és a közérzetem is sokkal jobb volt, nem éreztem teltséget.

2016. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tojassal vigyazz, napi egy sargajanal ne egyel tobbet. Feherje mehet amennyit irtal, de sargajanal csak napi egy.

En kerulnem a sonkat es a zacskos leveseket, mert mindkettonek Nagyon magas a sotartalma es mindketto tartalmaz msg-t.

Inkabb javasolnek csirkemellet, vagy combot bore nelkul, heti egy napot raszansz hogy megparold-susd egesz hetre a csirket, es aztan csak varialod melle a zoldsegeket.

En beiktatnek hetente 1x egy szelet sovany marhat is, sutve vagy fozve.

A zacskos leveseket helyett inkabb igyal vizet es egyel friss, nyers zoldsegeket. Ha ehes vagy, inkabb ragcsalj el egy-vagy akar harom nyers sargarepat, mint abonettet.

Es igen, sikerulni fog - de majd Nagyon kell figyelned, hogy utana ne szedd visszavonom megint.

2016. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsanat, Ez az idiota allandoan atirja, amit irok...

Szoval vigyazz, hogy ne hizd vissza, amit leadtal.

2016. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vigyázzon a tojással, remek étel. Nekem a napi 6-8 (néha megütöm a fél kilót, az már kellemes) nagyon bejött, jól laktat, finom, gyors. Nem muszáj mindenkinek ennyit enni, de félni tuti nem kell tőle, hacsak nem allergiás rá valaki.


Némi olajos magvat is ehetsz, hasznos tud lenni az is. De amiket írtál, azok jók (persze hús is lehet más, sokaknak a túró is bejön), kivéve az abonettet, de ha anélkül neked nem megy, felőlem eheted.

2016. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi a baj az abonettel?
2016. jan. 17. 15:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen magvakra gondoltál?
2016. jan. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!