Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez nagyon bekavart a fogyásomba?

Ez nagyon bekavart a fogyásomba?

Figyelt kérdés

Nemrég, pontosabban 1 hete kezdtem el kalóriaszámlálással és edzéssel fogyózni (életmódváltás).

Nagyon szépen tartottam a határértéket, figyeltem a makrókra is, tisztességesen sportoltam is minden nap (mait kivéve, mert egy nap pihenőt tartok hetente). Nagyon belezavarhatott a fogyási tervbe, hogy ma elmentem piknikezni? 6 szelet pirítós lement (3 szeletből), avokádókrém, sajtok, sonkák, bacon, csokis keksz, bor, stb... Simán bevihettem 4000kcal-t, nem is számoltam (azt sem tudom már miből ettem mennyit). Ha folytatom a diétát, akkor ugyanúgy fogok fogyni? Csak nem híztam vissza mindent, amit leadtam (2kg eddig)



#diéta #hízás #kalória #Fogyókolúra
2021. jún. 6. 21:00
1 2 3
 21/24 orton ***** válasza:
50%

#7 vigyen mindenki egy lagziba salátát ételhordóba, igaz is. Legyen nyomorúságos életünk folyton? :D


Ha tudja az ember hogy van egy ilyen "bezabálós" nap, ahova azért megy mert jól akarja érezni magát, talán a héten a többi napot szigorúbbra foghatja az illető étkezés és edzés terén, nem sokkal egyszerűbb így? Nem rontod el a partit, mások örömét és a sajátod sem.


Perze nyilván nem kell megenni nagyi két rúd rétesét, ha nem kívánod, csomagoltasd el szépen, megnyugszik az ő lelke is te meg néha, néha edzés előtt eszel egyet a köv. hetekben belőle.

2021. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem mondta, hogy salátát kell vinni ételhordóban. Mi ez a baromság, hogy egészséges étel=saláta? A lagzikon is szokott lenni normális kaja, nem csak a torta.


Elég nagy a baj, ha az élet nyomorúságát az étel határozza meg. Ezt nagyon sok embernél megfigyeltem már. Azért sem hajlandóak sokan tenni az egészségükért, mert annyira sivár az életük, hogy tényleg a zabálás jelenti a legnagyobb örömöt. És ez nagyon szomorú.

2021. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 orton ***** válasza:
56%

Mert a saláta egészséges étel, talán azért? :D

Rost, fehérje, vitaminok, némi cukor, rengeteg víz és valami normális szénhidrát kell energiának a testünknek.


Csak a legtöbb ember étkezésében pl nincs is zöldség, sem vitamin és baromi sok, főként egészségtelen szénhidrátból áll az étrendjük. Meg úgy alapvetően a magyar konyha is ebből áll.


Én sem azt mondom h egy szem pogácsa, vagy egy szelet pizza, egy fánk, vagy egy kis nokedli nem fér bele az étrendbe. Csak mivel a legtöbb ember ezen nő fel, marha nehéz mérsékelni ezeket.

Ja meg persze azért mert rohadt finomak ezek az egészségtelen ételek.


Mindig azok beszélnek a magas lóról ha étrendről van szó, akik sportolók és minden örömük a hivatásukban van, valmaint akik utálnak enni és csak tankolásnak fogják fel az evést. Akár 3 szem tablettát is ennének, ha az egészségesen megoldaná a napi étkezésüket.

Ilyen ufokkal nincs is értelme étrendről beszélni.

2021. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

És kizárólag a saláta az egészséges étel? :D


Nem vagyok élsportoló, hobbiból sportolok. Nem csak tankolásnak fogom fel az evést, sőt, egyenesen imádok enni. Csak van annyi gasztronómiai ismeretem is, hogy nem csak szemét kajákból tudok finomat enni/készíteni.

2021. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!