Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen idokozonkent csalonapoz...

Milyen idokozonkent csalonapozzak?

Figyelt kérdés
En heti egyszer szoktam igaz akkor is csak csaloetkezest 1300-1450 kcallal,ez igy jo hizni fogok tole? Elvileg ha 2000 kcal alatt csalok akkor nincs “felesleges” kcal és nincs mibol hizzak , ez így van? Mert vegulis nem eszem kaloriatobbletben ,mert 1700 lenne kb az idealis. Sulyt tartok.

2021. okt. 29. 21:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Nincs megvonva semmit barmit ehetek csak kaloria kereten belul ,csak ezt a heti egy csalast fogom beszuntetni,megha nem is olyan sok csak egy etkezes
2021. okt. 29. 22:41
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha most néha többet eszel, nem fogsz hízni. Viszont, csak idő kérdése, míg besokalsz és elkezdesz mindent összeenni. Mármint oké, vannak olyan emberek, akik koplalnak, minden nap alig esznek, és ők azt állítják, hogy nekik elég, ők így jól vannak... viszont te koplalsz, és még is csalónapokat tartasz. Szóval érzed, hogy ez nem elég. Szóval csak idő kérdése, míg nem fogsz elkezdeni mindent összeenni. Ha súlyt tartani akarsz, akkor egyél többet, evvel fogyni fogsz! Még ha egy 150 centis, 40 kilós ember vagy, aki semennyit sem mozog, valószínűleg akkor se híznál 1500 kalóriával! Akkor sem! A szervezeted tönkreteszed. Betegesen félsz az elhízástól, ez nem normális. Az tök jó, hogy nem vonsz meg magadtól semmilyen ételt, bármit ehetsz kalóriabevitelen belül. Így is kell csinálni. VISZONT! Akkor is egészségtelen, amit te csinálsz.
2021. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

Lol, 800 kalória. Ágyban fekvő beteg embernek túlélésre elég. Kíváncsi vagyok, milyen produktív szellemi munkát végzel ezzel, vagy épp fizikait. Gondolom semmilyet. Ha meg igen, már nem sokáig, mert előbb utóbb jelezni fog a tested.

Orvoshoz kellene fordulnod, ahogy már javasolták is. Bár neked már lehet mindegy, ennyi ésszel.

Nem, nem fogsz hízni heti 1x1400 kalóriától. De neked ez nem mindegy? Ha felmegy a mérleg 1 kg-al, úgyis erre fogod és tovább éhezteted magad.

2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Nem mindegy,mivel nagyon nem lenne jó,hogyha felmenne a mérleg 1 vagy akármennyi kg-al. Eltalaltad,semmilyen fizikai munkát nem végzek,szerintem ez elég kalória nekem,főleg,hogy már annyira megszoktam,hogy roppant bűntudatom lenne ha ezt abbahagynám.
2021. okt. 29. 23:46
 15/66 A kérdező kommentje:
Illetve mégis,ha ez besorolható “fizikai” munkának vagy akármilyen teendőnek,felmosok,mosogatok,takarítok,főzök,tehát elvegzem a házimunkát és nem csak fekszem.Viszont nem kapálok sem semmi ilyesmi.
2021. okt. 29. 23:48
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek betegek. Csalónap...tudjátok ti, mit jelent a csalás szó?

Idióták.

2021. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók próbálták a Kérdezőt észhez téríteni, de látható hogy már annyira mélyen benne van a saját hülyeségében hogy senkire és semmilyen észérvre nem hallgat.

Aki nem akarja, azon nem lehet segíteni.

2021. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
En ilyen vagyok,mindenki tudja. Csak megyek a sajat fejem utan,talan ez az egyik legrosszabb tulajdonsagom. Nem szoktam senkire sem hallgatni,ez velem jar,ilyen a szemelyisegem,errol nem tehetek. Es ez nem csak eves teren ,hanem teljesen mas temakban is igy van,hogy nem erdekel mas velemenye,foleg ha nem arra valaszolnak amit kerdeztem☺️
2021. okt. 30. 08:38
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem érdekel különösebben, hogyan cseszed szét a tested. Szóval sok sikert a továbbiakban!
2021. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
96%
800 kcal étrenddel majd kénytelen leszel hallgatni a dokikra, akik lenyomják a torkodon a kaját. Nagyon utálhatsz élni, hogy így elakarsz tűnni.
2021. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!